Ми у Facebook
04.07.2014, 17:49

У Рівному скасують маршрутки, які дублюють маршрути тролейбусів

Для того, щоб рівняни більше їздили у тролейбусах, міська влада скасує мікроавтобуси, які дублюють маршрути тролейбусів.
Віталій Миронюк, начальник міського управління транспорту і зв'язку:

— На маршруті №62 вже стало на чотири автобуси менше. Натомість на маршрут №1 ми додали два додаткових тролейбуси. А в грудні на чотири автобуси менше стане на маршруті №64, по якому рухається тролейбус №3. Скасовувати маршрутки, які їздять по тих самх маршрутах, що й тролейбуси, будемо і надалі. Робитимемо це у міру закінчення договорів з перевізниками.

Втім, збільшувати і надалі кількість "рогатих" Рівне зможе, якщо закупить додаткові тролейбуси. Для Рівного збиралися купити тролейбуси, які від'їздили свій термін на вулицях польського Любліна, заплативши мільйон гривень. Вони у хорошому стані, і люблінська влада пообіцяла їх капітально відремонтувати. До речі, у Люблін закуплять нові українські тролейбуси "Богдан".

Втім, угода може зірватися, якщо казначейство не пропустить необхідної суми. Доведеться в такому разі від польських тролейбусів відмовитися. Натомість їх забере Луцьк — наші сусіди вже купували такий транспорт у Любліні й дуже ним задоволені.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

21.02, 17:05 Фахівці шкірвендиспансеру провели виїзний прийом у Гощі: виявлено випадки онкопатологій

21.02, 16:36 У Рівному ветерани та військовослужбовці можуть пройти реабілітацію у басейні

21.02, 16:01 На Рівненщині викрили двох чоловіків, які переправляли ухилянтів через кордон за 6000 доларів.

21.02, 15:42 Житель Рівненського району отримав 8 років за ґратами за смертельну ДТП

21.02, 15:18 Радивилівські поліцейські викрили зловмисника на незаконному зберіганні боєприпасів

21.02, 14:05 Ціни на 100 найпопулярніших ліків в Україні знизять на 30%

21.02, 13:24 На порталі Дія з'явилися нові послуги для ветеранів та їхніх сімей

21.02, 13:07 У Костополі більшість шкіл перейшли на дистанційне навчання

21.02, 12:27 Рівненський обласний протипухлинний центр показав якісний шлях до змін

21.02, 12:04 Масштабна ДТП у Рівному: водій Volvo протаранив шість авто та втік