09.07.2014, 12:45

На Рівненщині у спеку вантажівкам заборонять їздити

Коли температура повітря сягне позначки +28°С і вище, на території області вводиться обмеження руху великовагового транспорту. Такі заходи проводяться, аби зберегти дорожнє покриття від передчасних руйнувань.
Так, автомобілі, які важать понад 24 тонни, будуть тимчасово обмежені у русі з 10.00 до 22.00 години. Про це повідомили у прес-службі РОДА.

Проїзд у рівненських маршрутках можуть підняти до 3 гривень

Водночас шляховики Рівненщини контролюють переміщення великовагових транспортних засобів. Для цього на дорогах області облаштовано два пункти габаритно-вагового контролю (ГВК). Один із них – цілодобовий стаціонарний, що знаходиться на кордоні Рівненської та Львівської областей. А також пересувний, який постійно передислоковується в різні місця на дорогах державного значення.

Перші учасники конкурсу "Креативні зупинки Рівного" [+Фото]

У цих пунктах працівники дорожніх служб зважують великоваговиків, проводять із їхніми водіями профілактичні бесіди. У разі ж, коли автомобіль перевищує встановлену вагу, відправляють на відстій на найближчі майданчики. Для відпочинку учасників дорожнього руху на Рівненщині облаштовано 16 місць.
Щасливе Рівне