Ми у Facebook
12.07.2014, 17:45

«ТелеМайдан»: гості студії - Світлана Ніколіна та Олексій Бучинський [+Відео]

10 липня у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1" вийшов черговий випуск політичного ток-шоу "ТелеМайдан". Співрозмовниками ведучих Віталія Голубєва та Ольги Данилюк стали заступник голови УНП Світлана Ніколіна та депутат облради, голова Рівненської райдержадміністрації Олексій Бучинський.
Темою розмови в студії "ТелеМайдану" стали суспільно-політична ситуація в Україні та на Рівненщині, позиція політичних сил, які представляють гості студії - а це Українська народна партія та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - з актуальних питань сучасної української політики.

ВІДЕО: "ТелеМайдан" на "Рівне 1": гість - депутат Рівненської облради Олексій Кособуцький

Олексій Бучинський також розповів про діяльність на посаді голови Рівненської райдержадміністрації, а у розмові зі Світланою Ніколіною ведучі "ТелеМайдану" торкнулись питання оцінки ролі Василя Червонія в новітній історії України, адже цими днями виповнилось 5 років від часу трагічної загибелі відомого політика.

ВІДЕО: "ТелеМайдан" на "Рівне 1": Світлана Богатирчук-Кривко та Юрій Супрунюк - про євроінтеграцію

Перегляньте відеозапис розмови!Ток-шоу "ТелеМайдан" - це спільний проект телеканалу "Рівне 1" і Видавничого дому "ОГО". Автори проекту прагнуть спрямувати енергію Майдану в русло конструктивного обговорення проблем країни та Рівненщини, створивши для цього дискусійний майданчик у мультимедійному форматі. Адже інформація, яка звучить на "ТелеМайдані" висвітлюється не лише у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1", а й у газетах "ОГО" та "Рівненська газета", на порталі OGO.ua та на сайті Першого місцевого rivne1.tv.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини