17.07.2014, 09:30
Нардеп від Рівненщини пропонує позбавляти сепаратистів українського громадянства
Рівненський нардеп Валентин Королюк зареєстрував у Верховній Раді України проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення громадянства України осіб, котрі вчинили злочини проти основ національної безпеки України».
Наразі законопроект переданий на розгляд комітетів Верховної Ради. А у пояснювальній записці до нього вказано:
На відміну від процедур «позбавлення громадянства», яка прямо заборонена частиною першою статті 25 Конституції України, та «втрата громадянства», яка прописана статтею 19 Закону України «Про громадянство України», вводиться норма, яка дозволить суспільству адекватно реагувати на злочини відповідної категорії.
Громадський активіст Святослав Клічук заявив про занепад Рівного
Законопроектом пропонується додати до семи статей Розділу І Особливої частини Кримінального кодексу України «Злочини проти основ національної безпеки» новий вид додаткового покарання для громадян України – припинення громадянства, повідомляє прес-служба народного депутата.
До слова, людина, яка була позбавлена громадянства, не має права голосувати на виборах усіх рівнів.

Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Ольга ЛІРНИК Коментарів: 8Переглядів: 3491Інші статті рубрики:
Тепла п'ятниця: погода на 21 березня у Рівному

21 березня рівнян чекає чудова погода: малохмарне небо без опадів та приємне тепло.
переглядів: 205
В Рівному завершили зариблення Басівкутського водосховища

У Рівному в Басівкутське водосховище було випущено 3 тонни риби, що стало важливим кроком для покращення екосистеми водойми.
переглядів: 214
На Рівненщині з'явиться нова вітроелектростанція

У Володимирецькій громаді на Рівненщині планується будівництво нової вітрової електростанції.
переглядів: 279
На Рівненщині родини загиблих скаржаться на несправедливі виплати

Родичі загиблих воїнів на Рівненщині висловили незадоволеність через дискримінацію у виплатах одноразової грошової допомоги, пенсійного забезпечення та компенсацій за збитки, завдані агресором.
переглядів: 283
Поліцейський з Рівненщини загинув на фронті: син залишився без батька

На Донеччині загинув 39-річний поліцейський Олег Невада з Рівненщини, старший сержант бригади «Лють».
переглядів: 333