11.08.2014, 07:50

Гороскоп на 11 серпня: підтримуйте гармонію у всьому!

Сьогодні рекомендуються тільки позитивні емоції. Інтуїція може підвести, чого не скажеш про здорову логіку. Не зруйнуйте гармонію якимись грубими діями та несправедливими словами!
Астрологічний прогноз: 4 серпня 2014, понеділок.

16 місячна доба. Місяць у знаку Водолія/Риби (Повня/третя чверть, спадає).

Вислів «Понеділок – день важкий» дехто з нас, аж надто розслаблених після вчорашнього дня, згадає вже вранці. Почався новий робочий тиждень, і навіть якщо ми у відпустці чи на канікулах, термінові справи та прохання зіпсують сонно-лінивий настрій, грубо нагадавши про сувору життєву реальність. Ймовірні телефонні дзвінки та новини, які змусять нас змінювати свої рішення...

Оскільки перша половина дня якась непевна і незрозуміла, нічого важливого до обіду краще не планувати, адже поїздки та зустрічі можуть переноситися з різних причин і посто так.

Інтуїція сьогодні здатна помилятися, покупки овочів та фруктів, швидше за все, виявляться невдалими. Помилок і втомливої порожньої метушні дозволить уникнути елементарна уважність і проста логіка.

Гороскоп на тиждень 11 -17 серпня

У другій половині дня взагалі нічого робити не хотітиметься. Ну хіба людям творчих професій чи тим, хто має справу з водою, оздоровчими водними процедурами, ароматами.

Обговорення глобальних проблем їх не вирішать, а от рідних та друзів здатні посварити. Тут усе залежить від вашої дипломатичності і здатності спокійно вислухати точку зору, яка вам не подобається.

Ввечері просто приділіть увагу собі, близьким людям та маленьким життєвим радощам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Лунный календарь дачника, садовода, огородника на август 2014
Почему понедельник – самый тяжелый, а вторник – самый нервный
Ежедневный лунный гороскоп покупок