05.09.2014, 11:48

Мільйонер з Києва воює в зоні АТО і продає свій Rolls-Royce на користь армії

В'ячеслав Константиновський, власник мереж "Пузата хата" і "Carte Blanche", брав участь в АТО в складі батальйону "Київ-1" і вирішив на виручені від продажу автомобіля гроші купити оснащення для військових.
Бізнесмен з Києва, мільйонер В'ячеслав Константиновський продає свій Rolls-Royce Phantom, щоб купити необхідне для української армії. Про це він написав у своєму Facebook.

"Ролс Ройс Фантом... В минулому житті - це був символ життєвого успіху! Тепер пріоритети змінилися! Готовий продати або обміняти на речі, необхідні нашій армії. Бажаючих прошу писати мені особисто. Конфіденційність гарантую", - пише бізнесмен.

Заступник голови Демидівської РДА добровольцем пішов у зону АТОКонстантиновський став членом батальйону "Київ-1", воював в зоні АТО і повернувся в столицю для ротації.

Тетяна Чорновол зі зброєю в руках захищає МаріупольРазом з братом Олександром він володіє Kyiv Donbas Development Group, в яку входять у тому числі ресторанні мережі "Пузата хата" і "Carte Blanche", повідомляє 24 канал.

За версією журналу "Фокус", брати Константиновські займають 41 сходинку в рейтингу найбагатших українців зі статками в $385 млн.