Бомбосховище своїми руками
Бомбосховище потрібно будувати відразу під будовою. Таке бомбосховище схоже на звичайну яму, що знаходиться під землею. Стіни ями викладаються дерев'яними дошками, які повинні бути добре висушені, щоб запобігти швидкому їх гниття. Після того, як каркас ями готовий, слід приступати до будівництва даху бомбосховища.
Появился центр помощи по вопросам освобождения пленных и пропавших без вести
Ями накриваються сухими дерев'яними дошками. Потім зверху кладеться поліетилен в три шари. Поліетилен засипається земляним шаром. Товщина його повинна дорівнювати 20 сантиметрів. Більш товстий шар землі буде занадто важкий, що може негативно позначитися на фортеці даху і призвести навіть до її обвалу. Надто тонкий шар загрожує тим, що дах буде просвічуватися, що видасть знаходження притулку.
Коли дах бункера готовий, можна приступати до будівництва зв'язкових вузлів. Бомбосховище дозволяє зробити вхід в нього зі звичайної залізобетонної труби. Вхід закривається каналізаційним люком.
Дорожная карта переселенца из зоны АТО: что брать с собой в дорогу и как выехать
У кожному бомбосховищі повинен бути санітарно-технічний вузол. Щоб зробити туалет, потрібно викопати окремо від основного приміщення яму. Після цього з'єднати її з житловим блоком проходом із залізобетонної труби. Туалет зверху накривається дерев'яними дошками.
Після будівництва туалету можна приступати до створення вентиляційних систем. Це дуже важлива частина роботи будівництва бомбосховища. Для життя в бункері потрібні чисте повітря і вода.
У Рівному пропонують перевірити стан бомбосховищ
Можна створювати бомбосховище на основі реального підвалу під приватним будинком або в сараї. Для цього вам не потрібно буде зводити каркас укриття, а робити його на основі готових кам'яних, дерев'яних або залізобетонних стін.
Усі сучасні бомбосховища мають не тільки основне приміщення, необхідне для укриття, а й площі господарського призначення, наприклад, кухню, їдальню, спортивний зал і т.д.
За матеріалами: www.deluxebunker.ru

Українцям повернуть гроші за газ: що для цього потрібно

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пояснила, як діяти споживачам, які помилково переказали кошти за газ на неправильний рахунок.
переглядів: 133
Тарифи на світло та газ: що зміниться у 2025 році та коли можливе подорожчання

Українцям розповіли, чи подорожчає найближчим часом світло та газ.
переглядів: 196
Знижки від АТБ: що українці можуть купити дешевше на 50%

Інфляція продовжує впливати на ціни в Україні, змушуючи споживачів шукати можливості для економії на продуктах харчування. Відмінним способом зберегти бюджет є стеження за акційними пропозиціями в популярних супермаркетах.
переглядів: 208
Перший півфінал Євробачення-2025: коли виступатиме Ziferblat і де дивитися

Сьогодні, 13 травня, у швейцарському Базелі стартує пісенний конкурс Євробачення-2025. У першому півфіналі виступатиме і представник України — гурт Ziferblat із піснею Bird of Pray.
переглядів: 405
У Львові - температурний антирекорд

У неділю, 11 травня, у Львові було зафіксовано температурний рекорд. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.
переглядів: 644