07.09.2014, 12:15

Подробиці трагічної історії кохання на Рівненщині [+Відео]

На Рівненщині ревнивець намагався вбити себе та кохану.
На Рівненщині чоловік вирішив вкоротити собі віку, а заразом - коханій. У міліції кажуть: старший на десять років кавалер ревнував свою дівчину. Вона ж, стомившись від постійного з'ясовування стосунків, зустрічатися з ним більше не хотіла. Тоді молодик, за голівудським сценарієм, вистрілив у подругу, потім - у себе, кинувся у воду й потягнув туди жертву. Диво - але доклавши неймовірних зусиль, дівчина врятувалася.Як уже повідомляв OGO.ua, 29-річний Олег та на десять років молодша Ганна зустрічалися з рік. Щастя затьмарювали постійні ревнощі чоловіка. Коли ж дівчина повідомила коханого, що більше з ним не зустрічатиметься, він геть утратив розум - силоміць заштовхнув подругу в машину.

Ольга Олійник, співробітниця УМВС у Рівненській області:
- Дівчина ще в автомобілі помітила електрошокер та пістолет. Привівши її до озера, хлопець сказав, що готувався до цього заздалегідь, та вказав на гумову камеру, рюкзак, в якому знаходились якісь важкі речі та клейку стрічку. Зі слів Ані, хлопець захотів з нею близькості, однак вона йому відмовила, після цього він застосував електрошокер. Далі взяв клейку стрічку та примотав її руку до своєї і повів у воду.

800 тисяч людей щороку власноруч позбавляють себе життя

Дівчина пручалась та кричала, після чого він ще двічі застосував проти неї електрошокер. Перебуваючи у водоймі, хлопець дістав пістолет, вистрілив їй в область обличчя, та після чого вистрелив собі в голову.

Тяжко поранений нападник кинувся в озеро. Прив'язана ж Ганна виявилася дуже сильною - змогла розірвати скотч і вибратися зі смертельних обіймів. На березі її помітили випадкові свідки й зателефонували в міліцію. Тепер постраждала в лікарні. Тіло Олега на дні водолази знайшли через два дні.

Ярослав Романюк, керівник Сарненської районної лікарні:
- Швидка допомога з міста Сарн привезла потерпівшу 19 років з сусіднього району з вогнепальним поранення нижньої щелепи і важкою крововтратою. В загальному стан дівчини був важкий, і важкий залишається на сьогоднішній день. На даний час загроза для життя залишається, тому що вона має постгеморагічну анемію важкого ступеня. Без сумніву, що шрам після вогнепального поранення залишиться.

Молодик задушив, а потім підпалив рідного дядька

Рідні дівчини, зважаючи на її тяжкий психологічний стан, просять журналістів не турбувати постраждалої. Та врешті мати розповідає: Олег намагався вбити донечку вже не вперше.

- Там займалася міліція. Я писала в Сарнах два місяці назад заяву. Заяви не стало. ДТП він зробив з нею, а далі вже немає нічого.
- Зробив аварію, ДТП?
- Так.
- То давайте ви про це нам розкажете.
- Так, все.
- Він що, хворий психічно був?
- Я не знаю. Я в Сарнах писала заяву в міліції. Двоє суток ждала. Він привіз мені через двоє суток дитину. Я не знаю, йдіть з Богом собі, не тривожте мені дитину.

Щоб з'ясувати всі обставини цієї трагедії, в міліції розпочали кримінальне провадження за фактом навмисного вбивства. Хоча, кажуть, карати за скоєне вже нікого.

Джерело: НТН