01.10.2014, 17:00

На Рівненщині відремонтували 20 самохідних артустановок «Гвоздика» [+Фото]

Окрема механізована бригада Сухопутних військ Збройних Сил України отримає майже два десятки самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика», відремонтованих в одній з профільних військових частин Рівненської області.
Про це повідомляє офіційний веб-сайт Міністерства оборони.

"Ці бойові машини зберігалися у нас приблизно три роки, і вже були четвертої категорії. Але золоті руки майстрів реанімували їх, і «Гвоздики» знову стануть до строю, — зазначив командир військової частини.Ремонтники з Рівненщини забезпечують озброєнням військових у зоні АТО

Ремонт самохідних артустановок виконали за два тижні. Провести роботи в такий короткий термін вдалося завдяки поліпшенню централізованого забезпечення ремчастини державою, кажуть військові.Також активну участь у відновленні військової техніки взяли члени місцевої спілки підприємців, які купували дефіцитні деталі, запчастини та устаткування.

В Луцьку виготовляють безпілотники [+ФОТО]2С1 «Гвоздика» поповнять підрозділи окремої механізованої бригади, яка відновлює боєздатність після участі в АТО і готується найближчим часом знову відбути у райони виконання завдань на сході України.

Фото: прес-служба Міноборони