07.10.2014, 11:59

Війська ОК "Північ" обстріляли з кулеметів, автоматичних гранатометів, мінометів та стрілецької зброї

Фото "Українська правда"

Сепаратисти продовжують порушувати вимоги щодо припинення вогню на Донбасі. 6 жовтня незаконні збройні формування чотири рази обстріляли підрозділи військ оперативного командування «Північ» з кулеметів великого калібру, автоматичних гранатометів, мінометів та стрілецької зброї.
Сепаратисти цілий місяць поспіль не покидають спроб заволодіти мостом через річку Сіверський Донець, який має важливе значення. Завдяки пильності та вмілим діям підрозділів, які охороняють цей об’єкт, спроби бойовиків знову зведені нанівець. І це незважаючи на те, що обстріли з кожним разом стають інтенсивнішими.

- В нічний час нападів не було. Діяльність сил АТО спрямована на утримання позицій, охорони базові табори, блокпости, взводні опорні пункти. Також проводяться заходи з виявлення диверсійно-розвідувальних груп противника, прольотів безпілотних літальних апаратів в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ». За вказаний термін виявлено два прольоти безпілотників, - повідомляє прес-служба ОК "Північ".

Як за місяць змінилася карта зони АТО [+ФОТО]

- За час перемир'я на Донбасі, починаючи з 5 вересня, загинули 56 українських військовослужбовців і 32 мирних жителів, - пише "Слово і діло".

Про новини з зони АТО говорить речник АТО Владислав Селезньов.

Щасливе Рівне