23.10.2014, 14:37

Будівельний "бєспрєдєл" по-рівненськи: «Ріверсайд» будується, ігноруючи суд та міліцію

Спорудження житлового комплексу «Ріверсайд» на вул. Кіквідзе, 66 у Рівному триває, незважаючи на заборону суду та міліції.
Житловий комплекс «Ріверсайд» два дні поспіль ігнорує рішення суду про заборону будівництва.

Ще у вівторок, 21 жовтня, на місце будівництва приїхали представники рівненської прокуратури та міліції, аби вручити представникам забудовника рішення суду.

Правоохоронці опитали людей на будівництві, опломбували техніку й електрощитову та поїхали. Але забудовникам, вочевидь, було байдуже як до рішення суду, так і до присутності пломб на щитовій.

Не минуло й трьох годин після від’їзду міліції, як будівництво продовжили.

Про те, що крани знову працюють дізнався в.о. прокурора м. Рівного Андрій Максимчук, який разом з міліцією знову приїхав на будівництва.

Правоохоронці виявили, що пломби зірвані, електрика через щиток знову підключена й будівельна техніка працює далі. Дехто з будівельників не припиняв роботу навіть у присутності міліції.Також міліція виявила, що електрокабель прокладений територією будівництва з порушенням всіх норм безпеки.

Зрештою будівництво таки зупинили, правоохоронці поновили пломби, опитали працівників, а декого навіть забрали у відділок для встановлення особи.

За словами прокурора, на місці мала залишитись міліцейська охорона, що мала б стежити щоб будівельники не проводили протиправно робіт, але, за свідченням очевидців, ніякої міліцейської охорони на об’єкті не було.А зранку, 22 жовтня, «Ріверсайд», «наплювавши» на всі заборони, продовжив будуватись.

Історія вівторка повторилася – на будівництво приїхав прокурор та міліція, техніку опломбували й будівництво зупинили.

Нагадаємо, що територія за адресою вул. Кіквідзе, 66 виділялася для обслуговування «Хлібпрому» й згідно цільового призначення не передбачає житлової забудови.

*Будка на фото - це електропідстанція, яку незаконно використовують для подачі електрики на будівництво

Джерело: rivne1.tv

Статті до теми:

Сесія Рівнеради не виділила землю "Ріверсайду"

ФОТО-ВІДЕО: Як на сесії Рівнеради голосували і обговорювали "Ріверсайд"
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ