09.11.2014, 17:55

ФОТО: Ректор Острозької академії зробив селфі, пропагуючи українську музику

До Дня української писемності та мови, який відзначають 9 листопада, студенти Острозької академії ініціювали акцію «Тут слухають UA».
Учасники акції дорогою додому даруватимуть водіям громадського транспорту диски з україномовною музикою — якісну альтернативу російській попсі. Нагадаємо, що схожі акції студентами Острозької академії проводилися уже неодноразово. Утім інновацією цьогорічного заходу стане розміщення учасниками на особистих сторінках у соціальних мережах селфі з водіями. Цей запис вони позначатимуть хештегом #тутслухаютьua (#тутслухаютьюа) із зазначенням назву рейсу маршрутки, водій якої відтепер вмикатиме у салоні україномовну музику.

«Почути українську музику в транспорті чи в інших громадських місцях фактично неможливо. Тому ми намагаємося привернути увагу до українського. Акція спрямована на популяризацію української мови серед громадськості і є безстроковою», - розповів співорганізатор акції, голова ГО «Братство спудеїв» Данило Плахотін.

В акції взяв участь і сам ректор Острозької академії Ігор Пасічник. Разом зі студентами він розповсюджував україномовні музичні диски у громадських місцях Острога і теж фотографувався у стилі «селфі».

«Я залюбки долучився до цієї студентської ініціативи. Те, що ми у своїй країні маємо популяризувати свою ж рідну мову звучить дещо парадоксально і трагікомічно. Нам необхідно навчитися поважати і любити нашу українську музику та мистецтво. Думаю, що чергова акція спудеїв Острозької академії дасть поштовх не тільки для молоді нашого регіону, а й всієї України популяризувати рідну мову», - ділиться враженнями Ігор Пасічник.

Спудеї Національного університету «Острозька академія» сподіваються, що акція набуде всеукраїнського масштабу, відтак закликають студентство інших університетів підтримати цей патріотичний захід, щоб не допустити засмічення українського музичного простору низькопробною російською попсою.

Статті до теми:

Ігор Пасічник - гість програми "Ранкова кава" з Ольгою Данилюк

Що таке "Селфі" та з чим його їдять?

20 років тому почалось відродження Острозької академії
Щасливе Рівне