30.11.2014, 14:20

"Х-фактор 5": відразу двоє учасників залишили проект [+Відео]

У суботу, 29 листопада, на телепроекті «Х-фактор-5» дев’ять найкращих вокалістів України виконали відомі хіти під живий акомпанемент оркестру.
Новина про те, що на сцені в прямому ефірі доведеться співати з оркестром, учасники проекту прийняли з радістю. Наприклад, Владислав Павлюк вважає, що співати з оркестром набагато легше, розповідає rivnist.in.ua.

«Оркестр завжди тебе підтримає, доповнить і прикрасить. Великий плюс у тому, що в момент співу з оркестром дуже багато музичних талантів збирається воєдино і спрямовує свою енергію і працю в той чи інший твір. Таким чином, вражень від такого дійства набагато більше, ніж від простої фонограми», — розповів хлопець. Солідарна з Владом і Олеся Матакова. Вона вважає, що живий оркестр — це божевільна енергетика: «Ти зовсім по-іншому відчуваєш себе на сцені. Це неймовірні емоції і відчуття».

За доброю традицією більше всіх вокалістів критикував Сергій Сосєдов. Приміром, у виступі Олесі Матакової йому не вистачило фарб: «Не було викиду щастя від ночі кохання, не було яскравих емоцій, але голос звучав прекрасно». Слабким йому здався і виступ Валерії Симулик, яка не змогла зрозуміти пісню і донести до глядача її сенс.А ось до виступу Ірини Василенко причепитися не зміг ніхто. Судді висловили думку, що Іра — справжній артист, якому підвладні будь-які сценічні випробування.Приємно здивував суддівську четвірку також Дмитро Бабак, який виконав Les Moulins de mon coeur. «Ось які пісні тобі треба співати. Ти прекрасно співаєш пісні про кохання. Саме ти — перший романтик на проекті», — прокоментував виступ хлопця Ваня Дорн.На цьому тижні правила голосування трохи змінилися: замість одного вокаліста додому глядачі відправили відразу двох. Першою проект залишила підопічна Івана Дорна Санта Данелевіча, яка набрала найменшу кількість глядацьких голосів.

А між Олесею Матаковою і Владом Ульяничем відбулася боротьба за життя на проекті. Після сольного виступу вокалістів глядачі вирішили залишити на проекті «Х-фактор-5» Олесю. Для Влада Улянича 29 листопада став останнім днем у проекті «Х-фактор».До теми:

Названо ім'я переможця шоу "Х-фактор 4" [Фото+Відео]

Хлопець з Волині переміг у польському Х-факторі