Рекорд жителя Рівненщини: 200 кілометрів велосипедом за день!
Як розповідає Ігор, уже в 3 роки він із дворовим товаришем на триколісних велосипедах вирушили у подорож і були знайдені за 400 м від будинку. На тому велосипедні прогулянки для малого Ігоря на довгий час припинилися.
Потім були поїздки у село Дружба Радивилівського району (а це кілометрів з п’ятнадцять в одну сторону), де проживали дідусь і бабуся Ігоря. Деколи допомагати по господарству доводилося їздити двічі на день.
У 10-му класі завзятому вже тоді любителеві велосипеда друзі подарували «горнік». Проти вітчизняного «Україна» новий сталевий друг здавався надкрутим.
Потім був придбаний шосейний велосипед. З Рівного, звідки потрібно було забрати покупку, Ігор приїхав додому вже цим велосипедом. Долати відстань довелося більше 6-ти годин – і можете тільки уявити, як від незвички боліли деякі частини тіла.
Та втома проходить, і у Ігоря Левчука з’явилося бажання не зупинятися у своїх спробах велопрогулянок на великі дистанції.
Поїхати з друзями з Радивилова в Хрінники Млинівського району, в Почаїв, Підгірці, Берестечко велосипедами чи здати екзамен у Кременці , не добираючись маршруткою, – стало звичною справою для хлопця.
Пізніше у Ігоря виникла ідея поїхати велосипедом у Кам’янець-Подільський з рюкзаком і палаткою. Був складений цікавий маршрут (270 км в одну сторону), щоб дорогою побачити ще й визначні місця. Я впевнена, не кожен би наважився вирушити в таку далеку дорогу на самоті, не знаючи, де доведеться ночувати. Нелегкості подорожі додав тоді дощ, який зарядив на другий день поїздки і не вщухав ні на мить, супроводжуючись громом і блискавками вночі. Але такі перешкоди не злякали екстремала. Втомлений, змоклий «до нитки», але задоволений, Ігор Левчук повернувся додому з купою незабутніх вражень від побаченого, від пережитого та від зустрічей з цікавими людьми.
Ще були поїздка до родичів у місто Березне на Рівненщині (відстань понад 170 км Ігор здолав за 10 год.), мандрівка з друзями потягом до Ужгорода, а назад – велосипедами маршрутом Чоп – Мукачеве – Берегове – Виноградів – Хуст – Солотвин: 250 км хлопці проїхали за два дні, відвідуючи дорогою визначні місця того краю.
Не дивно, що коли Ігор Левчук дізнався про всеукраїнський веломарафон, найменша дистанція якого – 100 км з обмеженим часом їх подолання (а саме 10 год.), вирішив спробувати свої сили ще й у такій «авантюрі».
Уже два роки підряд Ігор бере участь у веломарафоні «Львівська сотня» і показує гарні результати. Цьогоріч встановив власний рекорд. Взявши участь уже в марафоні на 200 кілометрів, проїхав дистанцію за 9 год. 30 хв. І серед 109 учасників змагання зайняв почесне 40-е місце.
Тепер без велосипеда І.Левчук не уявляє свого щоденного життя, і прогулянки на 40 км – це звична справа для спортсмена. Слід сказати, що й велосипед тепер у нього – професійний (ціна таких – від 6 тис. гривень).
Оскільки Левчук – ще й голова Радивилівської громадської організації «Карабінчик», він є ініціатором та організатором проведення велоперегонів «Крос-кантрі», велоднів, велосипедних змагань у пригодницьких перегонах «Радік-рейс». До речі, цього року виборов 1-е місце у подібних велосипедних перегонах, які були організовані однодумцями з Тернополя.
Минулого літа Ігор планував велосипедну подорож усіма крайніми точками України – це відстань у 5 тис км. Навіть подав заявку з маршрутом до книги рекордів України, була зустріч з представниками відповідного комітету, та життя внесло свої корективи – хлопець зайнявся підготовкою до власного весілля і за приємними клопотами вирішив відкласти цю ідею (тепер, зі зрозумілих причин, на невизначений термін).
До речі, дружина Катя повністю підтримує захоплення чоловіка, оскільки і сама – спортсменка, майстер спорту з хокею на траві (!).
Отож нові перемоги в Ігоря Левчука попереду. А вони обов’язково будуть у такого активного, цілеспрямованого, відважного та наполегливого ентузіаста!
Джерело: Радивилів.info
До теми:
ФОТО - Ось такий позитивний велосипед припаркували у Рівному
Рекорди Рівненщини: чим вражаємо світ
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 175
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 472
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 190
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 204
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 205