07.12.2014, 10:10

Рівне: родичі Героїв Небесної сотні просять зняти портрет Музичка

Родичі загиблих Героїв Небесної сотні просять зняти з скульптурної композиції "Небесна сотня" у центрі Рівного портрет Олександра Музичка (Сашка Білого).
Причина цьому - різні методи боротьби, які використовував Сашко Білий та "майданівці" у Києві. Родичі загиблих героїв кажуть, що немають нічого проти Сашка Білого, але впевнені, що, якщо це меморіал "Небесна сотня", то тут повинні бути портери саме цих людей.

- - Якщо це меморіал «Героям «Небесної Сотні», то тут мають бути лише герої «Небесної Сотні», - говорить Володимир Храпаченко. - Є ж список тих, хто загинув у Києві. Якщо ж тут є портрет Олександра Музичка і наших героїв, то треба було би повісити фотографії всіх загиблих в АТО – вони так само віддали життя за Україну. Або ж залишити тільки портрети героїв «Небесної Сотні». Я говорив з Вітою Опанасюк та Анною Арутюнян, це рідні інших загиблих героїв з Рівного, і наші думки з цього приводу схожі, - передає press-centr.сом слова Володимира, батька загиблого Олександра Храпаченка.

Водночас ставлення рівнян до постаті Олександра Музичка залишається неоднозначною. Одні важають його героєм і проти того, щоб портрет знімали з меморіалу. Інші ж цілком підпримують ідею родин героїв Небесної сотні і вважають, що для цього портрету варто знайти при бажанні інше місце.

Нагадаємо, що спочатку меморіал був без портрета Музичка.

Фото з групи пам'яті Олександра Храпаченка
Фото з групи пам'яті Олександра Храпаченка


Статті до теми:

У центрі Рівного встановили портрет Сашка Білого

Рівнянин Юрій Журавель намалював портрет Сашка Білого до його дня народження

У Рівному завершили створення барельєфу "Небесна сотня"