08.12.2014, 07:52

Гороскоп на 8 грудня: мінливий настрій, особисті симпатії

Буде багато спілкування та дрібної метушні. Непогано б пошукати нових ділових партнерів та надійних помічників. В особистих, сімейних, дружніх та сусідських стосунках нічого поки що не обіцяйте.
Астрологічний прогноз: 8 грудня 2014, понеділок.

16 місячна доба. Місяць у знаку Рака (третя чверть, спадає).

Понеділок поставить перед нами нові завдання. Та й старі проблеми зачекались, коли ж ми нарешті їх вирішимо.

На роботі та вдома – все ніби й добре, але непокоїть невеликий безлад.

Щоб справи рухались вперед, потрібні чіткий план, злагоджена колективна праця. Тут без підказки старших й допомоги близьких людей не обійтися.

Не рвіться з ходу в бій невідомо з ким і заради чого. Спокійно подумайте, порадьтесь. Визначте головне і термінове. Рівномірно розподіліть сили. Девіз сьогоднішнього дня - помірність у всьому.

У бізнесі, кар’єрі, роботі та навчанні велике значення матимуть настрій та особисті симпатії. Тому не беріть близько до серця несправедливу критику.

Ідеальний день для вологого прибирання, прання, водних процедур. Саме час створювати комфорт та домашній затишок, викидати на смітник різний непотріб.

Контакти з не зовсім симпатичними вам людьми, шум та галас можуть втомити, виснажити морально і фізично. Тому вечір присвятіть собі. Тим більше що зорі обіцяють гарну новину чи приємний сюрприз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Гороскоп на тиждень 8 - 14 грудня
Почему понедельник – самый тяжелый, а вторник – самый нервный
О чем говорит наш сон в понедельник и что часто снится с четверга на пятницу
Щасливе Рівне