19.01.2015, 16:52

Тарасу Пустовіту визначено заставу - 609 000 гривень

За апеляційною скаргою прокуратури Рівненської області скасовано ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду від 14 січня 2015 року та збільшено розмір застави заступнику голови Рівненської обласної державної адміністрації.
Відтак згідно із ухвалою апеляційного суду Рівненської області від 19.01.2015 визначено розмір застави - 500 розмірів мінімальної заробітної плати, тобто 609 тис грн.

За вимогами прокуратури, визначеними в апеляційній скарзі, посадовця взято під варту у залі суду до внесення застави.
Довідково: ухвалою слідчого судді Рівненського міського суду від 14.01.2015 посадовцю обласної державної адміністрації, який підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди у сумі 8 тис дол США обрано запобіжний захід - тримання під вартою з одночасним визначенням розміру застави у 60 900 грн.

Прокуратура оскаржила в апеляційному порядку вказану ухвалу слідчого судді з огляду на те, що застава у зазначених межах не здатна забезпечити виконання підозрюваним у вчиненні тяжкого злочину - службовою особою, яка займає відповідальне становище, передбачених законом обов’язків під час досудового розслідування у кримінальному провадженні.

Досудове розслідування здійснює слідчий відділ прокуратури Рівненської області.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Див. також:

Про збір коштів на хабар заступнику голови Рівненської ОДА говорили ще в квітні

ВІДЕО: Як зловили на хабарі заступника голови Рівненської ОДА
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ