В зоні АТО важко поранили військового з Рівного
До слова, рівненський "Правий сектор" повинен був 21 січня провести прес-конференцію щодо перебування їх членів на передовій, у районі Донецького аеропорту. Але перез поранення Романа, лідер "Правого сектору" Роман Коваль поїхав у зону АТО, а прес-конференцію відмінили.
МОЛІМОСЯ ВСІ РАЗОМ ЗА ПОРАНЕНОГО РОМАНА, А ТАКОЖ ЗА ВСІХ ТИХ, ХТО ОБОРОНЯЮТЬ НАШУ КРАЇНУ ВІД ОКУПАНТА!!!
СТАТТІ ДО ТЕМИ:
ФОТО - ВІДЕО: Зруйнований Донецький аеропорт знятий з безпілотника
Чи можуть рівняни законно відмовитися від мобілізації?


зона АТО, "Правий сектор", військовий з Рівненщини, поранення
Як українцям безпечно працевлаштуватися у Польщі - Мінреінтеграції

Українці, які знайшли прихисток у Польщу після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, можуть легально працювати без спеціальних дозволів, повідомляє Мінреінтеграції.
переглядів: 446
За тиждень на Рівненщині виявили майже 200 випадків коронавірусу

На Рівненщині впродовж минулого тижня зафіксували значний ріст захворювання на коронавірус. Недугу підтвердили у 140 мешканців області. Це на 20,7 % більше, ніж за попередній тиждень.
переглядів: 456
ДП «Документ» в місті Краків розпочав свою роботу у стаціонарному режимі

У Кракові українцям тепер можна оформити паспорт та замінити права водія. Там запрацював стаціонарний центр обслуговування громадян "Паспортний сервіс" ДП "Документ".
переглядів: 417
Держслужбовцям не можна виїжджати за кордон - Уряд

Посадові особи мають право перетинати кордон лише з метою службового відрядження для вирішення питань, які потрібні саме Україні. Такі зміни вніс Уряд до постанови. Однак, вони мають і винятки.
переглядів: 486
Американський мільярдер, що працював на Рівненщині, надасть Україні трактори

Мільярдер із США Говард Баффет надасть українським аграріям партію сівалок і тракторів.
переглядів: 496