21.01.2015, 11:16
Знайшли тіло бабусі, що зникла ще у липні [ФОТО]
Ще на початку липня минулого року у Млинівському РВ УМВС було відкрито кримінальне провадження за фактом безвісного зникнення жительки с. Смордва 72-річної Марії Юрчук.
Про виявлення тіла невідомої особи серед очерету у меліоративному каналі села Смордва до міліції сповістили 19 січня. Припускаючи, що це може бути зникла влітку бабуся, слідчо-оперативна група залучила до огляду місця події її дочку, яка і впізнала свою матір по волоссю, піджаку та блузці.
Як зазначив Віталій Домарацький, начальник слідчого відділу Млинівського РВ УМВС, тіло жінки направлено в морг Млинівської ЦРЛ для встановлення причини смерті.
Статті по темі:
У день Водохреща на Рівненщині вчинили самогубство двоє безробітних
За крадіжку з кладовища чоловіка посадили на три роки
Як зазначив Віталій Домарацький, начальник слідчого відділу Млинівського РВ УМВС, тіло жінки направлено в морг Млинівської ЦРЛ для встановлення причини смерті.
Статті по темі:
У день Водохреща на Рівненщині вчинили самогубство двоє безробітних
За крадіжку з кладовища чоловіка посадили на три роки

Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Переглядів: 4063Інші статті рубрики:
Мешканку Рівненщини шантажують після спроби отримати водійське посвідчення

8 квітня патрульна поліція отримала повідомлення від жінки, яка заявила про шантаж після спроби замовити підроблене водійське посвідчення через інтернет.
переглядів: 18
У Дубенському районі проведуть імунізацію диких тварин проти сказу

Протягом квітня-травня 2025 року в Дубенському районі відбудеться кампанія з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин від сказу.
переглядів: 71
Рівненська громада отримає майже 12 млн грн на будівництво водопроводу

Рівненська громада успішно пройшла третю фазу Програми відновлення України, яка реалізується за підтримки Європейського інвестиційного банку.
переглядів: 93
Яку погоду чекати сьогодні на Рівненщині

У середу, 10 квітня, в Рівненській області прогнозується похмура погода.
переглядів: 169
Ділків із Сарненщини судитимуть за допомогу ухилянтам перетнути кордону

На Сарненщині судитимуть шістьох осіб за організацію незаконного перетину кордону для 9 ухилянтів
переглядів: 277