11.02.2015, 16:52

Завтра Рівненщина отримає заступників голови облдержадміністрації?

З власних джерел редакції OGO.ua стало відомо, що вже завтра голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков може отримати "повноцінних" заступників.
Кандидатури на посаду заступників голови облдержадміністрації Віталій Чугунніков нібито погоджував сьогодні в Кабінеті Міністрів.

Прес-секретар голови Рівненської ОДА Сергій Мініч у коментарі OGO.ua зазначив, що не може підтвердити або спростувати цю інформацію:

- Віталій Чугунніков сьогодні справді брав участь у розширеному засіданні уряду, - сказав Сергій Мініч. - Але чи обговорювались під час сьогоднішньої роботи голови ОДА у столиці кандидатури на посади заступників - на даний час мені не відомо.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в команді Віталія Чугуннікова залишиться Юрій Приварський, який працював першим заступником голови облдержадміністрації за часів Сергія Рибачка. Можливо, Юрій Приварський працюватиме "звичайним" заступником голови ОДА, натомість першим заступником, не виключено, стане член Рівненського міськвиконкому Олексій Муляренко - давній соратник нинішнього очільника області за роботою в партії "УДАР" і недавній кандидат у народні депутати в 153 виборчому окрузі Рівненщини від "Блоку Петра Порошенка". Нагадаємо, Олексія Муляренка називали і в числі кандидатів на посаду голови Рівненської ОДА.

Серед кандидатів на посаду "гуманітарного" заступника називали грузина Іло Глонті, колишнього радника Михайла Саакашвілі. Проте, за іншою версією, молодий грузинський реформатор стане радником Віталія Чугуннікова. А "гуманітарним" заступником може стати кандидат за квотою Радикальної партії Олега Ляшка. Серед претендентів на посаду заступника голови ОДА окремі джерела редакції назвали і... колишнього голову ОДА Сергія Рибачка.

До теми:

Рівненщина: з якими керівниками закінчуються контракти в лютому 2015 року

Партію Порошенка на Рівненщині очолив журналіст

Як рівняни ставляться до того, що радником Рівненської ОДА може стати грузин