На Рівненщині чоловік погрожував пенсіонерці пістолетом, аби забрати у неї гроші
Як повідомляє Острозький МВ УМВС України в Рівненській області, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, який Галина сприйняла як справжній, Олексій увійшов до помешкання. Після нетривалих погроз та образ чоловік почав вимагати у жінки гроші. Перелякана Галина віддала зловмиснику усі свої заощадження, а це вісім тисяч гривень.
Отримавши гроші, Олексій вийшов з квартири, а Галина зателефонувала правоохоронцям. Вже наступного дня Олексія затримали міліціонери.
Відносно Олексія слідчі Острозького МВ УМВС проводять досудове розслідування за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій). За такий спосіб заробітку Олексію загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.
Предмет, яким погрожував чоловік, вилучений та направлений на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Рівненській області, яка й визначить, чи є він вогнепальною зброєю.
Крім того, відносно Олексія обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
*Всі імена змінені з етичних міркувань
Див. також:
У Рівному водій авто врізався в дерево
На Рівненщині юнак намагався повіситись [ФОТО]

Ранкова атака на Рівненщину: що відомо про постраждалих

Ранок 14 травня на Рівненщині розпочався з тривожних вибухів, коли російські дрони-«Шахеди» атакували захід України.
переглядів: 97
На Рівненщині працює 41 фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб

У Рівненській області вже працює 41 фахівець, які надають підтримку військовим після повернення з фронту. Їхнє основне завдання — психологічна допомога, консультування та сприяння адаптації до мирного життя.
переглядів: 266
На Сарненщині трьох чоловіків підозрюють в організації наркобізнесу

Трьом жителям Сарненського району повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті наркотичних засобів і особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах.
переглядів: 199
Жителя Вараша засудили до семи років ув’язнення за смертельну ДТП

29-річний житель Вараша проведе за ґратами 7 років і 6 місяців за вчинення смертельної дорожньо-транспортної пригоди у стані алкогольного сп’яніння.
переглядів: 334
На Рівненщині стартувала весняна кампанія з імунізації диких тварин проти сказу

У всіх районах Рівненської області розпочалась весняна кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин з метою профілактики сказу та запобігання поширенню цього небезпечного вірусу.
переглядів: 275