12.02.2015, 11:43

На Рівненщині юнак намагався повіситись [ФОТО]

Мешканець села Гориньград Рівненського району у старому будинку прибив цвях до балки, а на ньому закрутив мотузку і … повісився. Ніби якась невідома сила потягнула дружину до старого приміщення. Лише тому і вдалося врятувати молодика.
Євгенія викликала швидку медичну допомогу, лікарі якої госпіталізували чоловіка в Рівненську обласну клінічну лікарню. Стан Євгена тяжкий, його підключено до апарату штучного дихання.

Молодому батькові лише 23 роки. Що підштовхнуло його на такий відчайдушний крок – невідомо. З родиною перебуває в хороших стосунках, боргів у хлопця теж немає, з односельцями – дружелюбний, проблем із законом ніколи не мав.— За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 120 (доведення до самогубства) Кримінального кодексу України, — повідомляє начальник Рівненського райвідділу Ігор Денисюк. — У ході проведення досудового розслідування ще буде з’ясовуватись, чи причетні сторонні особи до цього інциденту.Крім подружжя, у будинку також проживає матір дружини та п’ятимісячна дитина. Сім’я характеризується лише з позитивної сторони, члени родини ніколи не зловживали алкоголем чи наркотиками.До теми:

Рівне: у гіпермаркеті виявили фальшиву купюру

Резонансна «справа $320 тисяч» отримала остаточне рішення