14.02.2015, 17:30

Команди з Рівненщини зіграли 14 тур в Аматорській баскетбольній лізі

У черговому турі Аматорської баскетбольної ліги (АБЛ) сарненський «Будсервіс» підтвердив свої амбіції на чемпіонство.
Луцький «Волиньбаскет» приїхав на пропущену гру з сарненським «Будсервісом» потужним складом із кількома гравцями з вищолігової команди і дав справжній бій головному претенденту на чемпіонство, але на останніх хвилинах зустрічі сарненчани вибороли таку потрібну перемогу – 101:98.

У грі проти аутсайдера чемпіонату – вихованцям рівненського ОСДЮШОР - волиняни впевнено та без особливих зусиль справилися з юними суперниками - 68:53.

Цікавим виявився поєдинок «Магнат-МЕГУ» та «F.L.A.S.H.», в якому «магнатівці» зуміли лише в кінці матчу вирішити долю матчу на власну користь – 94:85.

Напруженою видалася й перша частина протистояння між минулорічними фіналістами – «ЛАВІССом» та «Енергетиком». Проте в двох останніх чвертях нетішинська команда здалася «на милість переможців», підсумковий результат - 61:80.

Завершальною грою туру стало протистояння «Baltik House» та «Будсервіса». Баскетболісти першої команди тривалий відрізок часу вели у рахунку, проте в другій половині сарненчани, все таки, змусили суперника все частіше помилятися, що, в підсумку, дозволило здобути «Будсервісу» чергову перемогу (73:62), яка закріпила колектив із Сарн на лідируючій позиції чемпіонату.

Результати.

БК «Будсервіс» (Сарни) – БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) 101:98 (18:31; 26:18; 26:23; 31:26)
Кращі бомбардири: Марков (25) – Шевченко (22)

ОСДЮШОР – БК «Волиньбаскет-КДЮСШ» (Луцьк) 53:68 (7:13; 16:17; 21:20; 9:18)
Кращі бомбардири: Мисковець (11) – Глушко (18)

«F.L.A.S.H.» – «Магнат-МЕГУ» 85:94 (15:22; 17:23; 28:23; 25:24)

«Енергетик» (Нетішин) – «ЛАВІСС» 61:80 (18:26; 18:4; 12:24; 13:26)
Кращі бомбардири: Тимощук (14) – Захожий (21)

«Baltik House» – БК «Будсервіс» (Сарни) 62:73 (18:14; 17:16; 14:20; 13:21)
Кращі бомбардири: Сотник (18) – Білоус (27)