Ми у Facebook
19.02.2015, 10:10

Заходи у Рівному до Дня Героїв Небесної Сотні

19 та 20 лютого у Рівному відбудуться заходи з відзначення у місті Рівному Дня Героїв Небесної Сотні.
З метою вшанування подвигу учасників Революції єдності та увічнення пам’яті Героїв „Небесної Сотні” у Рівному відбудуться такі заходи:

- у четвер, 19 лютого 2015 року з 10:00 год. ранку на майдані Незалежності відбуватиметься експонування фотовиставки світлин «Герої Небесної Сотні»;

- у п’ятницю, 20 лютого 2015 року о 18:30 год. на майдані Незалежності відбудеться тематичний захід із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також хода учасників та покладання квітів до інсталяції, присвяченої Героям Небесної Сотні (поблизу залу органної та камерної музики та мосту через р. Устю). На час руху колони учасників заходів на ділянці вулиці Соборної: від майдану Незалежності до майдану Музики рух автотранспорту буде призупинено (з 19:00 до 19:30).
Прохання до учасників заходу взяти із собою лампадки чи свічки.

Крім того, у загальноосвітніх навчальних та комунальних закладах міста буде проведено тематичні фотовиставки, інформаційно-просвітницькі заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбулися у листопаді 2013 року-лютому 2014 року, та про їх учасників.

За інформацією прес-служби Рівненської міської ради

Статті до теми:

Вірші про "Небесну сотню": до річниці розстрілів на Майдані

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

На правах реклами