20.02.2015, 12:45

Чемпіони завітали в гості до школярів Здолбунівщини [ФОТО] [+Фото]

Черговий тур спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» відбувся у Здолбунівському районі. Відразу до трьох місцевих шкіл завітали відомі спортсмени - заслужений майстер спорту України Іван Сівак та майстер спорту Катерина Дікіджі.
«Розминку» для учнів Здолбунівської ЗОШ №3 провів України Іван Сівак, який неодноразово був переможцем та призером світових і європейських чемпіонатів зі спортивних танців на візках. Цього разу його партнеркою була Олеся Костак - тренер центру бального, спортивного і сучасного танцю «Viva», чемпіонка та призерка міжнародних турнірів, майстер спорту України міжнародного класу. Своїми показовими виступами спортсмени викликали захоплення у дітей, котрі з ентузіазмом виконували фізичні вправи під керівництвом пані Олесі.

Уроки фізкультури у Здовбицькій та Копитківській школі провела Катерина Дікіджі, майстер спорту України з плавання, учасниця літніх Олімпійських ігор 2008 року у Пекіні. І хоч дати учням майстер-клас з плавання спортсменці не було змоги, проте вона якісно провела розминку - окрім вправ для загального розігріву м’язів діти познайомилися також зі специфічними рухами, що використовуються при тренуванні плавців.

Крім того, діти почули про переваги, що дає заняття спортом у нашому житті загалом та про власне спортивне життя чемпіонки. Спортсменці також довелося відповісти на їх численні запитання і, звичайно ж, роздати безліч автографів та багато разів сфотографуватися з дітьми.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У гімназії «Престиж» здоровий спосіб життя – престижний!
Юні рівненські спортсмени нарікають, що чиновники "вбивають" спорт
Кошти на фінансування спортивних шкіл будуть шукати в обласному бюджеті


купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ