24.03.2015, 17:15

Партія “ВОЛЯ” запрошує молодь Рівного формувати “Національний кадровий резерв”

Під час проведення "Дня кар'єри" у НУВГП відбулася презентація проекту “Національний кадровий резерв” від політичної партії "ВОЛЯ". Він дає можливість активним і небайдужим людям, зокрема, молоді, увійти у владу, аби разом творити нову Україну.
Координатор проекту Ольга Яковлєва, презентуючи його студентам, назвала "Національний кадровий резерв" наступним кроком після люстрації, який передує Закону України про "Національний кадровий резерв".

- Проект покликаний замінити старих, бюрократичних корумпованих чиновників і дати можливість молодим людям, які зараз є випускниками ВУЗів, прозоро брати участь на заміщення вакантних посад та працювати на державній службі, - наголосила Ольга Яковлєва.

Планується, що люстрацію пройдуть ще близько 100 тисяч державних службовців по всій Україні. Відповідно, на місця тих, хто не пройде цю процедуру, потрібно буде набрати нових молодих працівників. Саме таку можливість і дає проект “ВОЛІ”.

Проект базується на максимальній прозорості процедури заміщення вакантних посад в органах державної влади. Для тих, хто бажається долучитися до НКР, варто лише зайти на сайту проекту http://nkr.volya.ua/ та зареєструватися. Реєстрація включає заповнення невеликої анкети із вказуванням особистих даних. І, можливо, саме тут знайдеться ваша перша робота.

Крім того, надзвичайно важливо, що “Національний кадровий резерв” - це простий спосіб для студентів отримати свою першу роботу, адже адже головне мати фах, а досвід роботи не є обов'язковим фактором при відборі.

Залучення небайдужих людей з волею в серці до творення нової країни — це один з основоположних принципів діяльності партії “ВОЛЯ”.

"З нами Ви зможете спробувати себе у законотворчій діяльності, - наголошують, зокрема, люди ВОЛІ. - Ми пропонуємо Вам вже зараз долучитися до ініціатив груп за різними напрямками, результатом роботи яких стане підготовка конкретних законів та змін до законодавства з метою більш швидкого впровадження необхідних реформ”.

З цією метою всіх небайдужих українців, які хочуть і можуть працювати на благо держави, запрошують до однієї або відразу до кількох ініціативних груп, які створені у мережі Фейсбук. Окрім цього, всім, хто розділяє погляди людей ВОЛІ, пропонується у другій половині квітня безкоштовно взяти участь у навчаннях для кандидатів в депутати на місцеві вибори. Пройшовши навчання, активісти зможуть долучитись до команди «ВОЛІ»на наступних місцевих виборах. Довідки можна отримати за телефоном 097-915-32-43 або написавши на volyarv@gmail.com.

Презентація проекту “Національний кадровий резерв” була проведена за сприяння завідуючої відділу працевлаштування і профорієнтації НУВГП Валентини Сокар.

До теми:

Партія "ВОЛЯ": твори закони! Ставай депутатом!

Підсумки конференції та засідання міської організації партії “Воля” у Рівному

"ВОЛЯ" зареєструвала Пакет антиолігархічних законопроектів, що принесе Бюджету-2015 додатково 100 мільярдів
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ