На Рівненщині всім селом готують борщові набори для солдат
В результаті отримують висушену в сушарках картоплю, моркву, цибулю, буряк, часник та зелень, які згодом фасуються в пакети.
Хоча працюють всім селом, проте досі існує потреба у сушеній зелені, томатній пасті та вільних сушарках. Тому волонтери просять усіх небайдужих мешканців Гощанщини долучатись до доброї справи та приносити потрібні інгредієнти.


Статті до теми:
Рівняни можуть привітати бійців з Великоднем
Жителі Рівненщини відправили на Схід чотири вантажівки з допомогою

$30 000 за немовля: на Сумщині мати намагалася продати дитину

На Сумщині поліція затримала матір, яка намагалася продати свою новонароджену дитину за $30 000
переглядів: 221
На тлі попередження США про атаку на Київ росія закрила повітряного простору над "Капустіним Яром"

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві випустило термінове попередження для своїх громадян, які перебувають в Україні, щодо високої ймовірності значної повітряної атаки на столицю та Київську область протягом найближчих кількох днів.
переглядів: 185
СБУ вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави

Служба безпеки вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка здійснювала шпигунську діяльність на шкоду нашій державі.
переглядів: 402
Новим Папою Римським став кардинал зі США

Новим Папою Римським після Франциска став Роберт Френсіс Прево.
переглядів: 522
Завтра Рівне попрощається з Героєм — Романом Галаном

Роман народився 27 березня 1992 року в місті Рівне. Навчався у школі №18, а згодом здобував фах у Квасилівському інженерно-технологічному професійному коледжі. Працював у сфері будівництва.
переглядів: 448