26.03.2015, 14:13

Інтернет-користувачі назвали найактивнішого депутата Рівненської облради

Інтернет-голосування за найактивнішого депутата Рівненської обласної ради у проекті “ТОП-5: активні депутати Рівненщини” завершилось неочікувано. Дізнайтесь його результати!
У рамках проекту ми аналізуємо діяльність депутатів Рівненської обласної ради та Рівненської міської ради і обираємо по 5 переможців серед них.

Нагадаємо, аналогічне голосування серед депутатів Рівнеради вже завершилось. Переміг у ньому депутат Рівнеради Олександр Бабат.

А в інтернет-голосуванні серед депутатів Рівненської обласної ради до ранку вівторка лідирував депутат від міста Рівне Олексій Бучинський. Проте, в останні години лідер симпатій інтернет-користувачів змінився, і Олексій Бучинський прийшов до фінішу інтернет-голосування другим. Натомість перемогу за кількістю голосів здобув депутат обласної ради, генеральний директор групи компаній "Укртехнофос" Юрій Супрунюк.

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ


Юрій Супрунюк
Юрій Супрунюк


Список усіх переможців проекту буде опубліковано у газеті “ОГО” та на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua.

Як визначатимуть переможців? Для цього редакція обрала три способи.

- За офіційними даними Рівненської обласної ради та Рівненської міської ради щодо активності депутатів;
- Шляхом анкетування експертів: громадських активістів та журналістів Рівного. Список експертів буде опубліковано на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua та на сторінках газети “ОГО”.
- Шляхом інтернет-опитування на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua(воно вже завершене).

А також — ми, журналісти, звісно, всловимо і власний погляд на діяльність наших обранців. Адже працюючи в інформаційному просторі, постійно відслідковуючи те, що відбувається у коридорах рівненської влади, ми маємо що сказати про роботу депутатів Рівненщини.

Узагальнивши отриману інформацію, ми оприлюднимо список 5 найактивніших, за підсумками проекту, депутатів Рівненської міської ради та Рівненської обласної ради.

До теми:

Інтернет-голосування за найактивнішого депутата Рівнеради закінчилось несподівано

"Думки вголос" - новий інтерв'ю-проект "ОГО" незабаром у Рівному

"ОГО" назве активних депутатів Рівненщини

Підсумки 2014 року на Рівненщині

"ТОП-20: лідери місцевих громад Рівненщини": проект "ОГО"

"Нові обличчя Рівного": проект "ОГО"
Щасливе Рівне