Волинян запрошують разом прибрати всю область
Цього дня одночасно у всіх районах та містах області толока відбудеться під керівництвом відповідних координаторів. Лише у Луцьку заплановано прибирання майже 13-ти забруднених зон, серед яких – Центральний парк ім. Лесі Українки, Парк 900-річя, парк на вул. Потебні, «Старе місто», парк за РАГСом, зона «Дитяча залізниця» тощо. Детальний список зон прибирання та контактні дані координаторів можна знайти на сайті letsdoitukraine.org.
Організатори запрошують усіх волинян долучитися до ініціативи та вийти разом 3 квітня на масштабне прибирання.
СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Луцький "Аверс" більше не транслюватиметься по цифровому телебаченню
Переселенець, що мешкає на Волині, став переможцем конкурсу про суспільне мовлення для школярів
На Волині реорганізовують роботу ОДА
За матеріалми відділ інформаційної політики облдержадміністрації

Українцям повернуть гроші за газ: що для цього потрібно

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пояснила, як діяти споживачам, які помилково переказали кошти за газ на неправильний рахунок.
переглядів: 244
Тарифи на світло та газ: що зміниться у 2025 році та коли можливе подорожчання

Українцям розповіли, чи подорожчає найближчим часом світло та газ.
переглядів: 293
Знижки від АТБ: що українці можуть купити дешевше на 50%

Інфляція продовжує впливати на ціни в Україні, змушуючи споживачів шукати можливості для економії на продуктах харчування. Відмінним способом зберегти бюджет є стеження за акційними пропозиціями в популярних супермаркетах.
переглядів: 294
Перший півфінал Євробачення-2025: коли виступатиме Ziferblat і де дивитися

Сьогодні, 13 травня, у швейцарському Базелі стартує пісенний конкурс Євробачення-2025. У першому півфіналі виступатиме і представник України — гурт Ziferblat із піснею Bird of Pray.
переглядів: 461
У Львові - температурний антирекорд

У неділю, 11 травня, у Львові було зафіксовано температурний рекорд. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.
переглядів: 667