03.04.2015, 13:30

На Волині впав літак, що перевозив контрабанду

У селі Промінь Луцького району Волинської області впав літак Ан-2, а перевозив він контрабандні цигарки з Білорусі.
Як повідомляється у прес-службі ДСНС, пілот літака здійснював несанкціонований політ, знизився до небезпечної висоти та зачепив дах одноповерхового будинку. Після чого той впав на дорогу та загорівся.
Внаслідок падіння літака місцеві жителі не постраждали, але пілот загинув.

Мешканці села Промінь Луцького району Волинської області, де впав літак, стверджують, що Ан-2 уже не вперше піднімався з імпровізованої злітної смуги, влаштованої посеред поля. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

У повітрі пілот намагався розвернути машину, а коли почав втрачати висоту, спробував будь-що посадити літак. У цей момент і сталася катастрофа.

При цьому падаючи, літак пошкодив кілька обійсть: в одному подвір'ї знесена частина даху, на іншому — потрощені дерева та паркан. Жінкам і дітям постраждалих родин знадобилася медична допомога.

За словами очевидців, завантажений цигарками літак міг заходити на посадку, однак не дотягнув до аеродрому кілька кілометрів і впав посеред села.
«Кукурудзник» був завантажений контрабандними білоруськими цигарками. За інформацією місцевих жителів, літак вже давно використовувався для перевезення контрабанди з території Білорусі. Раніше він був у власності колгоспу для розпилення над полями засобів проти шкідників.

СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Луцький "Аверс" більше не транслюватиметься по цифровому телебаченню

Переселенець, що мешкає на Волині, став переможцем конкурсу про суспільне мовлення для школярів

На Волині реорганізовують роботу ОДА