13.04.2015, 18:45

Поради рівнянкам: які книги читати, коли поганий настрій

Вчасно прочитана книга - величезна удача. Вона здатна змінити життя, як не змінить його кращий друг або наставник.
У вирі життєвих труднощів часто лише книга взмозі допомогти нам знайти вирішення проблеми, або ж просто відпочити і поринути у світ життя книжних героїв.Тому для вас, рівнянки, ми пропонуємо перелік книг, якіпотрібно читати, коли вам погано:

1. Гордість і упередження - Джейн Остін
Звичайне життя звичайних людей, дрібниці життя провінційного існування, поєднання веселості, безпосередності, зрілості думки та майстерності - ось незмінна сфера застосування таланту Остін в книзі "Гордість і упередження".

2. Кульбабове вино - Рей Бредбері
Увійдіть в світлий світ дванадцятирічного хлопчика і проживіть разом з ним одне літо, наповнене радісними й сумними, загадковими і тривожними подіями; літо, коли кожен день відбуваються дивовижні відкриття, головне з яких - ти живий, ти дихаєш, ти відчуваєш!

3. Повний порядок, Дживз! - Пелем Гренвіл Вудхауз
Цього разу Берті Вустер доведеться допомагати відразу двом друзям - обидва вони терплять невдачі на любовному фронті. Берті придумує масу оригінальних і «стовідсоткових», як йому здається, ідей порятунку своїх друзів. В результаті їх здійснення весільні дзвони мало не задзвонили для самого сера Вустера! Однак, мудрий Дживс звичайно ж не залишить господаря в біді.

4. 35 кілограм надії - Анна Гавальда
Це поетична притча про головне: про вибір життєвого шляху, про силу любові і відданості. Про сім'ю. Про те, що мрії можуть і повинні збуватися. Треба тільки дуже сильно захотіти. І дуже сильно постаратися. Вирішуючи свої "дитячі" проблеми, тринадцятирічний герой шукає вихід - і знаходить його, та так, що й дорослим є чому у хлопчиська повчитися.

5. Шоколад - Джоан Харріс
Сонний спокій маленького французького містечка порушено приїздом молодої жінки Віан і її дочки. Вони з'явилися разом з гучною і яскравою карнавальною ходою, а коли карнавал закінчився, світла радість залишилася в очах Віан, що відкрила тут свій шоколадний магазин. Якимось дивним чином вона дізнається про сокровенні бажання жителів містечка і пропонує кожному саме такі шоколадне ласощі, що змушує кожного знову відчути смак до життя.

6. Троє в човні, не рахуючи собаки - Джером К. Джером
Смішні непорозуміння, веселі колізії та повні комізму ситуації, з яких герої виходять, незмінно зберігаючи істинно британське почуття власної гідності, сьогодні вражають своєю оригінальністю і нев'янучим гумором.

7. Смажені зелені помідори в кафе "Полустанок" - Фенні Флегг
Знаменитий роман відомої американської письменниці Ф.Флегг розповідає про дружбу жінок, що жили в першій половині нинішнього століття і в наш час. Тонко проникаючи в психологію героїв, автор несподіваним чином переплітає їх долі, повні драматичних подій і життєвих турбот, любові і ненависті, перемог і поразок.

8. Куди приводять мрії - Річард Матесон
Уявіть собі, що ви померли! Але з'ясовується, що життя триває і за порогом смерті. Більше того, попереду чекає нескінченна мандрівка по незвіданих світах і Всесвіту. Саме в таку подорож судилося відправитися Крісу Нільсену, щоб врятуватися від відчаю і знову знайти надію і любов.
Приємного читання!

Статті до теми:Вірші про Україну

Рівненський поет пише зворушливі вірші про події в Україні

Вірші про вічне...