Кременецькі святині милують очі та заспокоюють душу [Фото+Відео]
Тут багато важливих історичних місць.
Тут є і гори і скелі, печери та парки, але найбільше враження справляють кременецькі святині. Так, головною гордістю цього містечка є Богоявленський жіночий монастир, історія якого розпочинається ще з 1636 року.
Преображенська православна церква є ще однією гордістю Кременця. Знаходиться вона у центрі міста і вражає всіх своєю величністю.
Навпроти Богоявленського монастиря, як на постаменті, стоїть скромна, але дуже симпатична дерев’яна Хрестовоздвиженська церква, збудована у 1887-1889 рр.
Тут є ще озеро Святої Анни (12 км від Кременця), куди їдуть усі православні, щоб тричі окунутися з головою в озеро (аби бути здоровим цілий рік).
На околицях міста є ще декілька церков: Покрови Пресвятої Богородиці у «цегляному» стилі (1902-1905) біля вокзалу, Пресвятої Трійці (1896-1897) на військовому цвинтарі, Апостолів Петра і Павла на вул. Переліски, Різдва Пресвятої Богородиці у Туницькому провулку, церква на монастирському цвинтарі тощо. Є тут і нові храми різних протестантських церков.
У Кременці багато старовинних цвинтарів – цілих шість. Особливо радимо відвідати П’ятницький козацький цвинтар, де поховані козаки загону Максима Кривоноса.
Взагалі, цей регіон дуже релігійний, тут багато «святих місць», куди масово їздять паломники з усієї України. Більше інформації про мальовниче містечко можна знайти на сайті м. Кременець.
Статті до теми:
Провідна неділя: як рівнянам правильно поминати померлих [ТЕКСТИ МОЛИТОВ]
На Рівненщині освятили новозбудований храм
Рівнян запрошують на культурно-мистецькі заходи 13 по 19 квітня
релігійний туризм, церкви, святині, духовні святині, Кременеччина
Підпал авто військового на Волині: зловмисників завербувала ФСБ
Завербовані ворожими службами зловмисники підпалили автомобіль військовослужбовця Volkswagen Transporter, яке проходило техобслуговування в регіоні після виконання бойових завдань на фронті.
переглядів: 177
Нові виплати для вчителів: коли та скільки отримають українські педагоги
В межах програми «Зимова підтримка», українські вчителі отримуватимуть 1000 грн "на руки" додатково до зарплати щомісяця.
переглядів: 176
Кабмін дозволив бронювати священників під час мобілізації: деталі постанови
Кабінет міністрів вніс зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.
переглядів: 194
Національний мультипредметний тест 2025: коли відбудеться оцінювання
Кожен учасник НМТ проходитиме тестування в один день у два етапи.
переглядів: 180
“Чорний Місяць”: 31 грудня останній молодик у 2024 році
Останній молодик у грудні 2024 року буде врожайним. Енергія Козерога допоможе вам спланувати новорічні обіцянки. Це чудова нагода поставити продумані новорічні обіцянки.
переглядів: 625