02.05.2015, 10:00

На Рівненщині зросло виробництво круп та макаронів

ілюстративне фото з сайту vmf.com.ua

На Рівненщині зростають темпи виробництва промислової продукції. Так, як повідомили з прес-служби облдержадміністрації, попри загальне падіння по Україні на понад двадцять відсотків, у І кварталі в області – ріст на 8,5 відсотків.
Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський під час засідання колегії ОДА.

«Рівненщині є чим пишатися. На фоні загальноукраїнського падіння, область дає стійке зростання промислової продукції – як у 2014 році, так і за результатами першого кварталу», — зазначив Юрій Приварський.

Так, за І квартал підприємства Рівненщини на 25 відсотків більше випустили металевої продукції. Виробництво та постачання електроенергії та газу зросло майже на п'ятнадцять відсотків. Позитивні показники у текстильній та хімічній галузях. Непогано спрацювали й харчовики області – більше виробили свинини, молока, борошна, круп та макаронів.

Загалом темпи зростання обсягів реалізованої продукції втричі зросли у Млинівському районі, вдвічі – в Дубровицькому, Демидівському, Дубенському, Гощанському, Рівненському районах та містах Рівне й Дубно.

«Як негатив – падіння виробництва в добувній промисловості. Тому є об’єктивні причини, зокрема, упав попит на продукцію у зв’язку із закриттям ринків СНД», — зазначив перший заступник голови ОДА.

Окремо Юрій Приварський відзначив й позитивну динаміку виробництва сільгосппродукції. Так, в області є зростання на 6,3 відсотки у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, тоді як по Україні спостерігається спад на понад чотири відсотки, повідомляє 7d.rv.ua.

До теми:

Які дороги відремонтують у Рівному у 2015 році [+Відео]

Бюджет Рівненщини поповнили на чотири з половиною мільйони

Рівне: акцизний податок продовжує наповнювати місцевий бюджет
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ