03.05.2015, 16:45

У Рівному на одній сцені із Ярмаком заспіває учасниця теле-шоу «Голос. Діти»

У Рівному на вихідних, а саме 26 квітня, на сцені парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка пройшов завершальний етап конкурсу молодих хіп-хоп виконавців.
Івент агенція «Мегаподія», яку очолює громадський діяч Роман Яворський, спільно із найбільшою інтернет-спільнотою міста «Типове Рівне», обирали кращих реперів, які 17 травня на стадіоні «Мототрек» виступлять на одній сцені із найпопулярнішим хіп-хопером України Ярмаком.

Отож, за підсумками конкурсу, на одній сцені із Ярмаком виступлять: репер РАБІК і колективи «M.D.S» та «HALL OF FAME», у складі останнього заспіває учасниця другого сезону телепроекту «Голос. Діти» Катерина Качановська.

Продемонструвати свій талант на сцені парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка прийшло близько 20 учасників. Кращих виконавців організатори нагородили заохочувальними призами – квитками на концерт Ярмака у Рівному.

- Ми вирішили провести такий конкурс для того, щоб підтримати талановиту молодь Рівненщини - дати їй шанс виступити на одній сцені із відомим в Україні виконавцем. Я переконаний, що для починаючих артистів такий творчий крок зіграє велику роль, адже шанс виступити на великій сцені та перед величезною аудиторією випадає не щодня, - говорить Роман Яворський.Нагадаємо, 17 травня на стадіоні «Мототрек» в рамках всеукраїнського туру виступить відомий український хіп-хоп виконавець Ярмак. Репер презентує свій третій сольний альбом «Made in UA».

Квитки на концерт можна придбати у мережі магазинів «Музон»(Автовокзал, ТРЦ «Злата Плаза»). Також квитки можна придбати у режимі онлайн на сайті квиткового сервісу «Gastroli.ua»:
https://gastroli.ua/events/yarmak#.VTDHC_A6Aow

Попередній продаж квитків(до 17 травня): 89 гривень;
У день концерту(17 травня): 100 гривень;

СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Жителів Рівного запрошують на травневі свята відвідати фестиваль бограчу

У Рівному виступлять переможці премії YUNA
Щасливе Рівне