Гороскоп на 11 травня: відкрити в собі нові таланти
23 місячна доба. Місяць у знаку Водолія (третя/четверта чверть). Сонце у знаку Тельця.
Чудово: займатися творчістю, навчанням, самоосвітою і самовдосконаленням, відкривати в собі нові таланти та здібності; позбуватися всього зайвого.
Добре: рухатись у всіх розуміннях; активно діяти; фізично працювати; навчатися і тренуватися;, проводити ділові переговори та творчі зустрічі; приймати рішення; спілкуватися з цікавими людьми; купувати дрібні речі; прибирати вдома та надворі; влаштовувати романтичні побачення та дружні посиденьки.
Не рекомендується: займатися складними фінансовими проблемами, математичними розрахунками; лінуватися; боятися; квапити події та близьких людей; вередувати й потурати власним слабкостям; з’ясовувати стосунки з домашніми; злитися, сваритися, боятися; одружуватися; садити та сіяти рослини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Гороскоп на тиждень 11 - 17 травня
Західний гороскоп на 2015 рік для знаків зодіаку
Травень 2015: найкращі дні та несприятливі години
Любовний гороскоп на 2015 рік

Гороскоп на 12 червня 2025 року для всіх знаків зодіаку

12 червня — день, коли варто уникати поспішних рішень і зосередитися на внутрішньому балансі. Місячний вплив сприятиме спостережливості, аналізу й обережності у діях. Добре займатися рутинними справами, відновлювати стосунки та завершувати відкладене.
переглядів: 248
У Рівному відкрили виставку витинанок майстрині з Маріуполя Анжели Юрківської

У Міському Будинку культури Рівного відкрилася виставка унікальних витинанок «Витяті в місті Марії». Авторка експозиції — народна майстриня з Маріуполя Анжела Юрківська. Виставка триватиме до 20 червня, вхід — вільний.
переглядів: 245
У Рівному ремонтують тротуар на Чорновола коштом благодійників

У Рівному стартували ремонтні роботи на розі вулиць Соборної та В’ячеслава Чорновола. Йдеться про поточний ремонт частини тротуару в межах проєкту «Маршрут безбар’єрності».
переглядів: 293
У Рівному покажуть виставу «Залізна евакуація» про героїзм залізничників під час війни

У п’ятницю, 14 червня, у рамках Рівненського літературного форуму-2025 відбудеться показ вистави «Залізна евакуація» від зразкового театру читця «Едельвейс».
переглядів: 246
На Рівненщині збудують перший безбар’єрний маршрут за 70 млн грн

Рівненська область отримає 70 мільйонів гривень з державного бюджету на реалізацію першого в регіоні безбар’єрного маршруту. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
переглядів: 271