15.05.2015, 09:30

До Дня музеїв у Рівному презентують музичний кліп

18 травня у міжнародний День музеїв в рамках заходів музейного марафону "ВІД МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗЕЇВ ДО "МУЗЕЙНИХ ГОСТИН» у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація музичного кліпу на пісню "Люблю музей".
Таким унікальним представленням розпочнеться музейний марафон. Для того щоб зняти кліп, творці виїжджали в Радивилів та Дубно.

Подивитися, що вийшло із музейної задумки зможе кожен в понеділок, 18 травня. Вхід вільний.Також кліп незабаром буде викладений в мережу.

У День музеїв у Рівному стартує "Музейний марафон" [Програма заходів]

Автор слів пісні та продюсер - директор РОКМ Олександр Булига, композитор Сергій Зінчук, аранжувальник Ярослав Шевчук, оператор-постановник Дмитрий Максимчук, Виконавці пісні та головних ролей у кліпі Ніна Ніколаєва та Станіслав Лозовський, який є і режисером-постановником. Співпродюсер та режисер Віктор Булига.Свято творчості та традицій - "Музейні гостини - 2014" у Рівному [Фото+Відео]

Окрім цього перед презентацією кліпу відбудеться і представлення проекту "Сферичні панорами експозицій рівненських музеїв". Автор житель міста Рівне Denys Kibish, який зараз мешкає у Німеччині.
Щасливе Рівне