18.05.2015, 11:40

Як відзначали Дні Європи 2015 у Рівному

16 травня, 2015 року майдан Короленка, 1 приймав гостей на святкуванні Днів Європи в Україні. Організаторами заходу була громадська організація «Центр інновацій» та управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської облдержадміністрації.
Було проведено низку конкурсів та майстер класів, зокрема, ліпки й аплікації, фейс-арту, «Євродартс», «Фотополювання». Колектив сучасного танцю X-Danceта гості заходу станцювали запальний флешмоб на початку. Сюрпризом для глядачів організаторів став виступ кращих рівненських музичних виконавців, а саме: «Редек», «Відстань» та Олеся Давидова.

ФОТО: Як у Рівному відзначили Дні Європи

ФОТО: Як відсвяткували Дні Європи у Дубні

Гості могли не лише взяти участь у цікавих заходах, а й ознайомитися із цікавими фактами про Європу, а також спробувати свої зусилля у євроквесті.

Особлива подяка генеральному партнеру ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» та низці брендів, які підтримали «Центр інновацій», а саме: магазин "ГАРАЖ", магазин Дербі, McDonald's, магазин Музон, мережі закладів Базікало, магазин "Книжковий супермаркет", Компанія "Шародув" свято повітряних кульок, кінотеатр "Мультиплекс" у кіноцентрі "ЕРА", Художня студія Зуза, магазин HOUSE, 5D cinema, Ляльковий театр, Дубенський замок, Дитячий розважальний центр "Леопарк" і Магазин "ВЕСЕЛІ КАРУСЕЛІ".

Було також нагородження призерів літературного конкурсу «Вигадана-невигадана історія про Європу», який стартував за місяць до заходу. Призерами стали учні рівненських шкіл та учасники євро клубу, а саме: Максим Москалик та Марія Гладюк.

Нагадаємо, що триває прийом робіт із конкурсу «Фотополювання», що відбувся під час свята. Їх можна надсилати до 10.00 год. 31 травня 2015 року на електронну адресу Rivne.EuropeDay@gmail.com або centre.of.innovation@gmail.com. Кращі світлини будуть виставлені в торговельному центрі "ЗЛАТА ПЛАЗА" на персональній фотовиставці Олександра Харвата у червні 2015 року.

Організаторами заходу була громадська організація «Центр інновацій» та управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської облдержадміністрації. Генеральний партнер - "Злата Плаза".

Дякуємо усім учасникам та партнерам заходу! Було дуже цікаво, інтерактивно та оригінально! Сподіваємося, усім сподобалося!