27.05.2015, 13:45

Як перемогти ПРОСТАТИТ?

За статистикою, більше 30% чоловіків працездатного віку звертаються за допомогою до урологів з симптомами простатиту. Розвитку хвороби сприяють малорухливий та сидячий спосіб життя, широке поширення статевих інфекцій, зловживання алкоголем, погіршення екологічної ситуації.

ПРОСТАТИТ – запальне захворювання передміхурової залози. Жоден чоловік, не може вважати себе застрахованим від виникнення хронічного простатиту. Думка про те, що ця хвороба стосується лише тих, хто веде безладне статеве життя – помилкова, хоча ризик захворіти у них дещо вищий.

Лікування хронічного простатиту – процес досить складний та тривалий. Причиною тому – застійні явища у простаті, усунути які досить важко, а часом навіть неможливо. Лікарські препарати утруднено проникають у тканини залози, тому провести ефективне лікування – завдання не з простих.

"Хронічний бактеріальний простатит – це один з найпоширеніших видів даного захворювання на сьогодні, – розповідає кваліфікований лікар-уролог медичного центру "ЄвроКлінікс" Олександр КРУПЕЦЬКИЙ. – Ця хвороба завдає безліч незручностей хворому. Одним із серйозних ускладнень, що виникають при запущеній формі або неправильному лікуванні простатиту, може стати абсцес (гнійне запалення) передміхурової залози".

Проблеми зі шкірою? Звертайтесь до дерматолога!

Які основні симптоми ПРОСТАТИТУ?

- болі в промежині
- виділення з сечовипускального каналу
- порушення статевої функції: слабка ерекція, зниження чутливості, швидке сім’явиверження
- дратівливість, розлади сну, тривожність
- розлади репродуктивної функції

"Ми підходимо до лікування комплексно, – говорить лікар-уролог медичного центру "ЄвроКлінікс" Олександр Крупецький. – У цьому – запорука одужання наших пацієнтів. У нашому медичному центрі лікування простатиту включає в себе лікувальну гімнастику, урологічний масаж, ефективні фізіотерапевтичні процедури, які сприятливо впливають на відновлення функцій передміхурової залози, антибактеріальну терапію, імунокоректори та термотерапію. Дані процедури абсолютно безболісні і дуже ефективні".

Лікар зазначає, що саме невідкладне звернення до фахівців медичного центру "ЄвроКлінікс" і бажання поліпшити якість свого життя є запорукою швидкого одужання.

"Ваше здоров'я": Олена Гандзюк про необхідність обстеження на ВІЛ [+Відео]

Тому не відкладайте дзвінок у Медичний Центр "ЄвроКлінікс" за телефоном (0362) 40-40-50. Записуйтесь на прийом до уролога, який допоможе вам вирішити проблеми з чоловічим здоров’ям та поверне впевненість у своїх силах!ГЕМОРОЙ у Рівному ЛІКУЮТЬ БЕЗ ОПЕРАЦІЇ!

Бажаємо вам здоров’я!

ВІДДІЛЕННЯ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ:

УРОЛОГІЯ
ГІНЕКОЛОГІЯ
ПРОКТОЛОГІЯ
ДЕРМАТОЛОГІЯ
НЕВРОЛОГІЯ
ТЕРАПІЯ
ЛАБОРАТОРНІ АНАЛІЗИ
Ліцензія Серія АЕ №638036 від 5.01.2015р.

CАМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я