27.05.2015, 19:23

Відбувся 3 етап дитячого Кубка Рівненщини з шахів

Днями в Рівному в приміщенні шахового клубу ДЮСШ № 1 відбувся 3 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2015 року серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодших.
Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів.

Змагалися юні представники Дубенського, Здолбунівського, Корецького, Костопільського районів, міст Рівне та Кузнецовськ, а також гості з Волинської області, всього 32 учасника.

За підсумками змагань, із результатом 9 очок із 9 можливих переможцем стала Самолюк Антоніна з Любомля (Волинь), 2 місце в Бриндецького Дмитра з Рівного, 3 місце в Бондарчука Богдана з Дубно.


Кращі юні спортсмени були нагороджені грамотами, медалями та подарунками. Перша вісімка юних шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області.

Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів та особисто її керівника Володимира Ковальчука.

Отже, рівненське шахове Гран-Прі для дітей досягнуло “екватора”. Друга частина турнірів з серії вже відбудеться восени. Наступає літня пора відпочинку і канікул. Проте - це ще не завершення першої половини шахового сезону для дітей на Рівненщині. На 6-7 червня в обласному центрі планується проведення чергового турніру для дітей “Шахова корона - 2015”, повідомили з Рівненської обласної федерації шахів.

До теми:

Президент Рівненської обласної федерації шахів Володимир Ковальчук — про секрети успіху шахів на Рівненщині [+ІНТЕРВ'Ю]

На Рівненщині відкрили новий шаховий клуб

Рівне: відбувся щорічний дитячий турнір з шахів «Святий Миколай у кожну хату» [+Фото]