У Рівному - новий начальник управління з питань надзвичайних ситуацій (ДОСЬЄ)
Руслан Демуров з 2005 року по 2010-й був заступником начальника УМВС у Рівненській області з матеріально-ресурсного забезпечення. Після двох років на посаді опинився у центрі скандалу — його звинуватили у розкраданні коштів, виділених на реконструкцію відомчої лікарні. В "Електроніку-Рівне" Демуров працював 16 років: і педагогом, і медиком, й інженером, а останніми роками перед призначенням в міліцію — директором.
Останнє перед нинішнім призначенням місце його роботи – директор ДП «УкрПетроль-Плюс».
Розпорядження про призначення Руслана Демурова підписаний 3 червня.

призначення, Руслан Демуров, управління з питань надзвичайних ситуацій
Рівне передсвяткове: у місті уже встановлюють Писанковий сад

У місті монтують велетенські писанки, які давно стали візитівкою великодніх свят.
переглядів: 79
У Рівному буде ще один центр життєстійкості

В Рівненській області уже є 31 Центр життєстійкості. Вони діють у таких територіальних громадах: Білокриницька, Варковицька, Великомежиріцька, Вирівська, Демидівська, Дубенська, Зарічненська, Каноницька, Млинівська, Немовицька, Олександрійська, Острозька, Рокитнівська та інших.
переглядів: 139
Тільки в одному із міст на Рівненщині досі триває опалювальний сезон

В області уже офіційно завершився опалювальний сезон. Зараз рішення про це ухвалили 63 громад області
переглядів: 163
Рівненщина простилася із Захисником Олександром Шпаком

Чоловік народився 14 серпня 1979 року у селі Зарічне Бугринської громади. Після початку повномасштабного вторгнення рф Олександр пішов захищати кордони рідної країни.
переглядів: 146
На двох вулицях у Рівному нема води

Сьогодні, 17 квітня, з 09.30 через порив водопроводу тимчасово немає води у деяких рівнян.
переглядів: 159