10.06.2015, 19:10

ФОТО - Де відпочити влітку у Рівному: Басів Кут

З настанням літа кожного дня температура повітря стає вищою, а тому на вулиці - спекотніше. Поблизу рівненських водойм з`являється все більше людей, сподіваючись врятуватися від спеки. Ми поцікавилися, які місця відпочинку найпопулярніші серед рівнян і чи готові вони до сезону Літо-2015.
Одним із популярних місць літнього відпочинку серед рівнян є Басівкутське озеро. Портал OGO.UA вирішив перевірити, як рівненський Басів Кут готовий до початку купального сезону.

Більше фото з Басового Кута можна переглянути в медіагалереї порталу OGO.UAСмітники на Басівкутському озері підфарбовані, чисті й укомплектовані сміттєвими пакетами.Працюють питні фонтанчики...... і відкриті душі.Приватні підприємці теж готуються до початку купального сезону. Посеред пляжу біля Басівкутського озера можна помітити ємності, дуже схожі на кеги для пива.Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в місцях масового відпочинку людей, у тому числі й на Басовому Куті.Також рівняни мають можливіть взяти в оренду катамаран або човен.Як доїхати до Басівкутського озера - можна прочитати на порталі OGO.UA

Читайте також:
Рівненський Басівкут був колись селом турецького паші
Рятувальники перевіряли стан готовності місць масового відпочинку на водоймах Рівненщини
Правила поведінки на водоймах: поради рівнянам [+ПОРАДИ]
Щасливе Рівне