26.06.2015, 13:00
На Рівненщині виявили водіїв без документів на незаконні авто
Працівники ДАІ Рівненської області виявили два автомобілі, що були ввезені на територію України незаконно.
Крім цього, у водіїв були відсутні будь-які документи на транспорті засоби, а один із них перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Водіїв «Aуді A6» затримали в місті Березне. За результатами перевірки ідентифікаційних номерів кузова іномарки правоохоронці з’ясували, що транспортний засіб на території України не зареєстрований і був ввезений поза митним контролем.
У Рівному викрали авто, що належало китайцям
Окрім цього, у водія були відсутні також і реєстраційні документи.Автомобіль «Aуді A6» та водія працівники ДАІ доставили в Березнівський райвідділ міліції.
А у місті Кузнецовськ на вулиці Лесі Українки інспектори ДАІ зупинили автомобіль «Джип Чероки», яким керував 37-річний місцевий житель.
Під час спілкування з водієм правоохоронці помітили, що чоловік перебував за кермом напідпитку. У присутності двох свідків правоохоронці запропонували йому пройти тест на приладі «Драгер» для визначення стану алкогольного сп’яніння. Однак водій відмовився.
На Рівненщині працівники ДАІ вилучили 2 незаконних авто
До того ж, у 37-річного мешканця Кузнецовська були відсутні документи на право керування автомобілем відповідної категорії та реєстраційні документи на транспортний засіб.
Перевіривши позашляховик за базами Державтоінспекції, правоохоронці з’ясували, що «Джип Чероки» на території нашої держави не зареєстрований та серед ввезених на митну територію України законним шляхом не значиться.
На громадянина працівники ДАІ склали два адміністративних протоколи. Іномарку та водія працівники Державтоінспекції доставили в Кузнецовський МВ УМВС.
Обидві події внесені до Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій Березнівського та Кузнецовського міськвідділів міліції відповідно, повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України в Рівненській області.
Водіїв «Aуді A6» затримали в місті Березне. За результатами перевірки ідентифікаційних номерів кузова іномарки правоохоронці з’ясували, що транспортний засіб на території України не зареєстрований і був ввезений поза митним контролем.
У Рівному викрали авто, що належало китайцям
Окрім цього, у водія були відсутні також і реєстраційні документи.Автомобіль «Aуді A6» та водія працівники ДАІ доставили в Березнівський райвідділ міліції.
А у місті Кузнецовськ на вулиці Лесі Українки інспектори ДАІ зупинили автомобіль «Джип Чероки», яким керував 37-річний місцевий житель.
Під час спілкування з водієм правоохоронці помітили, що чоловік перебував за кермом напідпитку. У присутності двох свідків правоохоронці запропонували йому пройти тест на приладі «Драгер» для визначення стану алкогольного сп’яніння. Однак водій відмовився.
На Рівненщині працівники ДАІ вилучили 2 незаконних авто
До того ж, у 37-річного мешканця Кузнецовська були відсутні документи на право керування автомобілем відповідної категорії та реєстраційні документи на транспортний засіб.
Перевіривши позашляховик за базами Державтоінспекції, правоохоронці з’ясували, що «Джип Чероки» на території нашої держави не зареєстрований та серед ввезених на митну територію України законним шляхом не значиться.
На громадянина працівники ДАІ склали два адміністративних протоколи. Іномарку та водія працівники Державтоінспекції доставили в Кузнецовський МВ УМВС.
Обидві події внесені до Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій Березнівського та Кузнецовського міськвідділів міліції відповідно, повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України в Рівненській області.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: OGO.uaПереглядів: 1369Інші статті рубрики:
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 200
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 203
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 249
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 235
Жінка з Рівненщини одружила з військовим із Авдіївки
![](/images/articles/2/small/1721993517.jpg)
На півночі Рівненщини військовий відсвяткував своє весілля.
переглядів: 231