Ми у Facebook
28.06.2015, 19:45

У Рівному відбувся шаховий турнір пам'яті Олега Саєнка

20-21 червня в Рівному відбувся турнір пам'яті Олега Саєнка за швейцарською системою в 9 турів з обрахунком рейтингу ФІДЕ.
Вшановували пам'ять та взяли участь в турнірі представники Березнівського, Гощанського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Острозького, Рівненського, Сарненського районів, міста Рівне, а також гості з Волинської та Хмельницької областей, всього 31 учасник.

У підсумку перемогу здобув Кошмак Юрій зі Здолбунова, друге місце в Жакуна Олексія з Дубровиці, третє у Сєдлова Віктора з Рівного. Серед ветеранів (60 років і старші) кращими стали Іванов Олександр, Денищук Олександр та Красінський Микола. Кращі шахісти нагороджені грамотами, медалями, кубками та призами. Турнір відбувся за сприяння Президента федерації заочних шахів України Юрія Кошмака, повідомили з Рівненської обласної федерації шахів.

Довідка
30 квітня 2014 року на 74-му році пішов з життя великий шанувальник шахів, один з кращих шахістів Рівненщини – Саєнко Олег Андрійович. Олег Андрійович очолював обласну федерацію шахів в 90-х роках по 2005 рік. Проводив значну роботу по популяризації шахової гри на теренах Рівненщини. До останніх днів був активним учасником всеукраїнських змагань з заочних шахів. В цій дисципліні він досяг рівня майстра спорту.


До теми:

Президент Рівненської обласної федерації шахів Володимир Ковальчук — про секрети успіху шахів на Рівненщині [+ІНТЕРВ'Ю]

Відбувся IV етап Кубка Рівненщини з шахів-2015

На Рівненщині відкрили новий шаховий клуб

На правах реклами