07.07.2015, 15:15

Президент дав силовикам два тижні на вирішення бурштинового питання

Президент України Петро Порошенко дав правоохоронним і контролюючим органам два тижні, щоб перекрити контрабанду бурштину на Західній Україні.
Під час доповіді заступника міністра внутрішніх справ Олексія Руденка Президент заявив, що жодна ділянка, жодна артіль не працює без міліцейського, прокурорського «кришування» та кришування з боку СБУ, а також без прикриття на рівні державних адміністрацій.

Про рівненський бурштин говоритимуть у Києві

«Ось така у нас «чудова» взаємодія складається. Лідером там є міліція! Далі миритися із цим я не збираюся. Під’їду без охорони, тобто з охороною, але без кортежу, в одну із трьох областей, наприклад, у Рівне, Житомир або на Волинь, і я вам покажу, хто там «кришує». Якщо ви Президента будете доводити до цього, то так і буде. Два тижні вам даю», – звернувся до силовиків Петро Порошенко.

івненський нардеп Юрій Вознюк пропонує зробити бурштин дорогоцінним камінням [+Відео]

Він заявив, що контрабанда бурштину - це не лише економічна катастрофа, але й фінансування тероризму. «Це пляма на мундирі кожного силовика. Не думайте, що хтось когось врятує», – сказав Порошенко 2 липня, під час наради із силовиками у Львові, передає кореспондент Гал-інфо.
Щасливе Рівне