Громадські активісти підготували 40 ідей для реформування Рівного(+ТАБЛИЦЯ)
На Рівненщині розпочали роботу над «Дорожньою картою реформ»
Використовуючи методику «мозковий штурм» були визначені пріоритетні та актуальні завдання для роботи. Ці завдання за спорідненістю були розбиті на 8 груп: Освіта, Безпека, Економіка та інвестиції, Охорона здоров’я, Культура та туризм, Містобудування та транспорт, Енергоефективність та ЖКГ, Врядування.
Далі групи обрали собі модераторів і працювали автономно. В різних групах відбулися від 1 до 6 зустрічей, на яких обговорили озвучені проблеми, визначилися з пріоритетами та запропонували по 5 проектів, які варто було б реалізовувати.
На Рівненщині працюють над створенням цифрової інвестиційної карти
За словами ініціатора проекту Святослава Клічука в рамках проекту вдалося охопити практично усі важливі сфери життя міста та напрацювати чимало як нагальних короткострокових проектів так і стратегічних
напрямків розвитку міста.
Попри те, що не всі ідеї є однозначними та допрацьованими до кінця, деякі ще потребують додаткового обговорення в експертному колі й мають право на життя.
Напрацьовані пропозиції були презентовані 16 червня в сесійній залі Рівнеради. Усі ідеї були оцінені за критеріями «Простота впровадження», «Вартість впровадження», «Вплив на якість життя». Крім того, була позиція «Потрібно більше інформації». За результатами презентації та ранжування було проведено ще кілька робочих зустрічей, на яких пропозиції були розділені за пріоритетністю їх виконання наступним чином:




пропозиції, активісти, Рівне, зміни, реформи, дорожня карта реформ Рівного
На Рівненщині сапери підірвали боєприпаси часів Другої світової війни

Піротехніки ДСНС Рівненської області знешкодили боєприпаси часів Другої світової війни, виявлені у Рівному та Дубенському районі.
переглядів: 173
Де у Рівному ремонтували вулиці

Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг на минулому тижні проводили аварійно-ямковий ремонт на кількох вулицях.
переглядів: 190
У Рівному комунальним транспортом перевезли понад сто тисяч пасажирів

Про роботу комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс" говорили сьогодні, 10 березня, на традиційній нараді з комунальниками.
переглядів: 162
На Рівненщині викрили групу, що торгувала фальсифікованим тютюном

Правоохоронці викрили злочинну групу, яка займалася зберіганням і збутом фальсифікованого тютюну. Під час обшуків вилучено підакцизні товари на суму близько 1,2 мільйона гривень, а також 254 тисячі гривень, отримані від незаконної діяльності.
переглядів: 205
У аварії на Рівненщині постраждали троє юнаків

Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 березня близько 20:20 на автодорозі між селами Собіщиці та Більська Воля Вараського району.
переглядів: 256