Рівненська кінорежисерка поділилася враженнями від Short Film Corner
Продюсуванням частини з них опікується компанія «Кіновир», яка планує випустити в кінопрокат альманах із короткометражних робіт.
Як відзначила директор компанії «Кіновир» Катерина Шевченко, цього разу інтерес до України був помітно меншим, ніж у 2014-му.
- Тоді активніше працював Український павільйон, було більше заходів для зустрічей з українськими продюсерами. Увагу до України привертали стрічки "Плем'я" Мирослава Слабошпицького і "Майдан" Сергія Лозниці», - розповіла директор «Кіновира».
Щодо вражень від перегляду, Катерина Шевченко відзначила емоційну реакцію на стрічку «Давай не сьогодні» Христини Сиволап. Цей фільм, у якому йдеться про стосунки літніх людей, не позбавлений романтики та зворушливих сцен.
Рівнянка Христина Сиволап дебютувала у професійному кіно [+Фото]
Також, за її словами, американський інвестор виявив цікавість до прийомів кінорежисера Анастасії Максимчук (фільм «Ніжність») та відзначив, що, на його думку, такий автор є цікавим є перспективним щодо фінансової підтримки. Нагадаємо, у цьому фільмі пані Максимчук шукає виразні візуальні засоби. Ідеться в ньому про молоде подружжя, яке спіткала аварія. В тихих заміських масштабах перевернутий автобус стає початком своєрідного кінця світу.
Виявили інтерес на Short Film Corner і до інших стрічок. «Мені пишуть представники кінофестивалів, пропонуючи включити окремі фільми до своїх програм. Однак говорити про домовленості за результатами Short Film Corner доречно буде восени, коли будуть їх результати», - каже Катерина Шевченко.
Христина Сиволап, чия стрічка «Давай не сьогодні» перемогла, зокрема, на Міжнародному кінофестивалі в Трієсті (Італії), каже, що пропозиції щодо показів стрічки надходять від низки кінофестивалів, зокрема, італійських та французьких. «Після Short Film Corner стічку було відібрано, зокрема, для участі в A Corto di Donne (Італія), Cinemada Mare (Італія), Postira International Film Festival (Хорватія). Однак чи відібрали саме завдяки участі у Short Film Corner, мені невідомо», - каже пані Сиволап.
Перемога кінорежисерки з Рівного на міжнародному конкурсі в Італії: подробиці [Фото+Відео]
Катерина Шевченко не полишає планів щодо формування альманаху з українських короткометражних фільмів, що цьогоріч були представлені на Short Film Corner. На її думку, участь стрічок у іноземних фестивалях має посприяти цікавості до них і в Україні.
«Формувати збірку будемо восени», - каже директор «Кіновиру».
“Вдома приємніше показувати кіно” - рівненська режисерка дебютувала у Каннах
Нагадаємо, 7 травня, перед поїздкою до Канн, компанія «Кіновир» представила частину стрічок-учасників Short Film Corner у кінотеатрі «Київ». Ці прем'єри пройшли у трьох залах.
За матеріалами «Телекритика»
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
"Давай не сьогодні", короткометражка, режисер, кіно, Христина Сиволап
Рівняни сьогодні провели в останню путь Миколу Войтовича
![](/images/articles/2/small/1739011404.jpg)
На Майдані Незалежності у Рівному сьогодні відбулося прощання з Героєм Миколою Войтовичем.
переглядів: 57
Двомісячне немовля в реанімації внаслідок ДТП на Дубенщині
![](/images/articles/2/small/1739012964.jpg)
Трагедія на Рівненщині. У ДТП важко травмувалося двотижневе немовля. Хлопчик наразі перебуває у реанімації.
переглядів: 393
Суд обрав запобіжний захід мешканці Рівненщини, яка розповсюджувала психотропи
![](/images/articles/2/small/1738940250.jpg)
30-річна жителька села Немовичі, яку підозрюють у збуті наркотиків, перебуватиме під вартою найближчі 60 днів. Таке рішення ухвалив суд учора, 7 лютого.
переглядів: 111
У Рівному заснували фестиваль-конкурс читців пам'яті загиблого Героя Володимира Федінчука
![](/images/articles/2/small/1739003143.jpg)
У Рівному з'явився новий культурний проект, присвячений пам'яті загиблого на війні актора Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру Володимира Федінчука.
переглядів: 132
18-річний рівнянин викрав автомобіль під приводом купівлі і потрапив у ДТП
![](/images/articles/2/small/1739005288.jpg)
Рівненська поліція затримала молодого чоловіка, який підступно заволодів чужим автомобілем, а втікаючи з місця подіє ще й злетів у кювет.
переглядів: 152