Луцьк запрошує на "Бандерштат" [Програма заходів]
фестиваль українського опору «Бандерштат-2015»
«Бандерштат» є мистецьким майданчиком для популяризації української музики, літератури та історії, мистецтва і кіно. До слова, за дев’ять років існування захід відвідало понад 50 тисяч людей із різних куточків України.
Цьогоріч «Бандерштат» буде як ніколи актуальним через патріотичний дух, присутній на нашому фестивалі. Це буде не тільки можливість відпочити в колі однодумців, але також і поміркувати над тим, як відновлювати і розвивати Україну.
Хедлайнерами цьогорічного «Бандерштату» стануть: Тартак, Brutto, ONUKA, O.Torvald, Тінь Сонця, Роллік’С, Фіолет та інші.
На гутірковій сцені лекції читатимуть відомі політики та громадські діячі. До слова, за роки проведення на фестиваль завітали: Юрій Луценко, Юрій Шухевич, Мустафа Найєм, Микола Княжицький, Єгор Соболєв, Дмитро Добродомов, Зураб Аласанія, Олена Білозерська, Василь Шкляр та інші.
Також у програмі фестивалю будуть традиційні для «Бандерштату» майстер-класи, дитяче містечко, патріотичні квести, нічні кіноперегляди, безкоштовні татуювання та боді-арт патріотичного змісту, ярмарок народних майстрів та українських брендів, спортивні змагання, тематичні виставки, та багато іншого.
Частина виручених від фестивалю коштів піде на потреби українських солдатів, які воюють в зоні АТО. Минулого року завдяки Бандерштату бійці батальйону «Айдар» отримали джип за 70 тис. грн. Тож Бандерштат це не лише драйвова музика, саморозвиток та націоналістична атмосфера, але й можливість допомогти нашим захисникам.
Квитки на фестиваль вартістю 250 гривень можна придбати на сайтах kasa.in.ua та сoncert.ua.
![](https://ogo.ua/images/articles/1567/big/1436356385.jpg)
Читати також:
Літній дитячий християнський табір у Рівному
Рівнян запрошують на Свято вулиці
Рівне: Макс Кідрук запрошує на останню лекцію «Quantum»
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Стрілець із Дубенщини знищив ворожий Су-25 над Бахмутщиною
![](/images/articles/2/small/1739186258.jpg)
Українське небо стало ще безпечнішим завдяки влучному пострілу нашого захисника. Російський штурмовик Су-25 намагався прорватися та завдати удару по позиціях ЗСУ над Бахмутщиною, але натрапив на справжніх професіоналів.
переглядів: 522
Євробачення-2025: букмекери оновили прогноз після визначення учасників від України
![](/images/articles/2/small/1739129542.jpg)
Букмекерські контори оновили свої прогнози на Євробачення-2025, яке відбудеться у травні в швейцарському Базелі. Цьогоріч у конкурсі візьмуть участь 37 країн, а Молдова вирішила відмовитися від змагання.
переглядів: 715
Рівнянин Дмитро Котовський приніс Україні першу нагороду в сезоні Кубка світу з лижної акробатики
![](/images/articles/2/small/1739132035.jpg)
Український фристайліст Дмитро Котовський виборов срібну медаль на четвертому етапі Кубка світу з лижної акробатики, що відбувся в американському Дір-Веллі. Це перша нагорода для України в цьому сезоні престижного змагання.
переглядів: 508
Чому українці масово виїжджають з Польщі?
![](/images/articles/2/small/1739119084.jpg)
Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, Польща стала першою країною, яка прийняла найбільшу кількість українських біженців. Однак, ситуація змінилася.
переглядів: 563
Укрзалізниця запускає спеціальні рейси для військових на 14 лютого
![](/images/articles/2/small/1739101770.jpg)
З нагоди Дня закоханих"Укрзалізниця" запускає спеціальну послугу для військових. 14, 15 та 16 лютого у Києві та Львові курсуватимуть поїзди "Потяг до тебе", пропонуючи романтичну подорож у особливій атмосфері.
переглядів: 513