19.07.2015, 15:00

Рівненський візажист Тетяна Герасименко про секрети весільного макіяжу [+Фото]

У день свого весілля кожна наречена хоче бути найгарнішою, а для цього чи не найважливішим є створення весільного образу, а саме - святковий макіяж. Провідний візажист Рівного Тетяна Герасименко поділялася кількома секретами правильного весільного образу.
Тетяна Герасименко, весільний стиліст:

За роки роботи весільним стилістом і багато десятків наречених я дійшла висновку, що те що хоче жінка досить просто, вона хоче виглядати по-особливому на своєму весіллі, щоб кожен присутній сказав, що наречена сьогодні просто неперевершена, сама прекрасна наречена, яку вій зустрічав у своєму житті. Це не важко зрозуміти, але важко втілити в життя, оскільки у образі нареченої багато важливих деталей, які потрібно ретельно продумати. Однією з таких важливих дрібниць є весільний макіяж, із свого досвіду я часто консультую наречених з цього приводу і хочу зібрати усі головні поради в короткі 5 тез , які, на мою думку будуть Вам корисні у підготовці до весілля.

ДИВИТИСЯ РІВНЕНСЬКИЙ ГЛЯНЦЕВИЙ ЖУРНАЛ "ВІТАЄМО!"1. Обирайте весільного стиліста роботи якого Вам до вподоби, який втілив Ваші бажання на пробному варіанті макіяжу, зрозумів Вас та був на одній хвилі з Вами, хвилі Вашого весільного образу. Це запорука Вашого гарного настрою на цілий весільний день!

2. Зажди уточнюйте у спеціалістів, які з Вами будуть працювати скільки часу займе робота і на скільки краще починати, щоб завершити вчасно. Це запорука спокійного, не метушливого ранку нареченої!

3. Вродовж всього весілля обличчя нареченої має виглядати бездоганно, як для очей гостей так і для об’єктивів камер фото та відео зйомки. Тому відповідально віднесіться до вибору весільного стиліста, перегляньте портфоліо робіт, запитайте відгуки про роботу майстра, не зволікайте з вибором, адже справжні професіонали своєї справи мають записи на пів року наперед а то і більше. Обирайте професіоналів, прислухайтесь до їх порад та довіряйте їм! Якісна послуга це запорука Вашого щасливого весільного дня!


4. За місяць до обраної дати весілля завітайте до косметолога та зробіть чистку обличчя. Не проводьте ніяких експериментів над своєю зовнішністю мінімум за 2 тижні до весілля. Зверніть увагу на одну дуже важливу деталь, що макіяж може Вам здатись трохи за яскравим, але зважайте на те, що Ви цілий день будете під прицілом фото і відео а їх професійне світло забирає половину яскравості Вашого макіяжу, тому дивіться пункт 3 «обирайте професіоналів і довіряйте їм» і Ваше весілля буде незабутнім!.

ФОТО - «Family look» по-рівненськи

5. Кожній нареченій буде приємно коли її мама та сестричка будуть теж красунями на її весіллі. Тому подумайте і про них коли Ви будете обговорювати час запису до Вашого весільного стиліста. Це запорука усміхнених облич Ваших рідних на весіллі!