06.08.2015, 10:00

За яким телефоном жителям Рівненщини знайти безкоштовного адвоката

По всій території Україні Міністерство юстиції відкриває центри з надання вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах. На Рівненщині теж запрацюють такі центри.
Малозабезпечені громадяни зможуть скористатися послугами безкоштовних адвокатів у цивільних та адміністративних справах (пенсії, соціальні виплати, захист житлових та земельних прав та ін.).

Де на Рівненщині отримати безоплатну правову допомогу


У Рівненській області відкриваються три таких центри: 


1) Рівненський місцевий центр, знаходиться у м. Рівне по вул. Кавказька, 7 (обслуговуватиме мешканців м.Рівного, м.Острога, Рівненського, Костопільського, Гощанського, Корецького, Здолбунівського та Острозького районів); 
2) Дубенський місцевий центр, знаходиться у м.Дубно по вул.Грушевського, 171 б (обслуговуватиме мешканців м. Дубно, Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів); 
3) Сарненський місцевий центр, знаходиться у м. Сарни по вул. Широка, 22 (територія обслуговування – м.Кузнецовськ, Сарненський, Володимирецький, Зарічненський, Дубровицький та Рокитнівський райони). 
Правову допомогу в судах малозабезпеченим надаватимуть кваліфіковані адвокати, які відбиралися в порядку конкурсу комісією управління юстиції.

Рівнянка руйнує міфи про роботу адвоката та юриста

Довідки за телефоном "гарячої лінії" – 0 800 21 31 03 (безкоштовно)