Гороскоп на 9 серпня: маса цікавих можливостей
25 місячна доба. Місяць у знаку Близнюків (четверта чверть, спадає). Сонце у знаку Лева.
Чудово: нестандартно вирішувати найважчі та найважливіші особисті проблеми; спільно працювати, розважатися й відпочивати; опановувати нові знання, хобі, розваги; знайомитися з цікавими людьми.
Добре: спілкуватися з друзями, однодумцями, близькими та коханими; займатися творчістю, мистецтвом, музикою; відвідувати концерти та фестивалі; купувати одяг та взуття; оздоровлюватися; гуляти на свіжому повітрі; подорожувати; зміцнювати любовні та шлюбні стосунки.
Не рекомендується: надриватися фізично; братися одночасно за десять справ; перевтомлюватися; починати нові романтичні стосунки.
Обережно! Ймовірні ситуації, коли доведеться займатися чужими проблемами. У декого можливе загострення хронічних хвороб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Гороскоп на тиждень 3 - 9 серпня
Серпень 2015: найкращі дні та несприятливі години
Любовний гороскоп на 2015 рік
Рівненський перинатальний центр запрошує на «Школу відповідальних батьків» та День відкритих дверей
Рівненський обласний перинатальний центр у лютому підготував для майбутніх батьків насичену програму, яка охоплює всі аспекти вагітності, пологів та догляду за новонародженим.
переглядів: 94
У Дубні заборонили проведення розважальних заходів у закладах громадського харчування
З метою забезпечення громадського порядку та враховуючи особливості воєнного стану, Дубенська міська рада прийняла рішення про заборону проведення розважальних заходів у закладах громадського харчування на території громади.
переглядів: 116
Через грип школи Рівненщини переходять на дистанційне навчання
Через значну захворюваність на дистанційне навчання перейшли 28 шкіл, у тому числі 7 закладів освіти в обласному центрі.
переглядів: 268
В Острозі померла начальниця відділу житлово-комунального господарства
На 41-му році життя, у боротьбі з недугою, обірвалося життя працівниці Острозького міськвиконкому Коваль Тетяни.
переглядів: 321
У Рівному попрощаються із захисником, який повернувся з-за кордону для боротьби з ворогом
Андрій Івашков родом з Волині, але все життя прожив у Рівному. Саме тут його проведуть у останню земну дорогу.
переглядів: 291